Ocena instytucji

63%
Skorzystałoby ponownie: 10
37%
Nie skorzystałoby ponownie: 6
Zobacz statystyki
Warta

Warta

Ocena użytkowników

63%
Skorzystałoby ponownie: 10
37%
Nie skorzystałoby ponownie: 6

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 10
  • Głosy negatywne: 6
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
55%
45%
Jak oceniasz pracowników?
64%
36%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
55%
45%

Opinie o Warta

Korzystasz z usług Warta? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Warta

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Warta

 • DariaDP

  , w dniu 03.06.2016Ocena:
  "Warta ŚMIECHU WARTA"!!! Zadośćuczynienie na...

  ...doznane obrażenia i poniesione straty moralne, psychiczne, emocjonalne 1200 zł. Odwołanie od tej decyzji i rządnie powołanie komisji lekarskiej. Efekt: trzeci miesiąc dochodzenia odszkodowania za doznane obrażenia i utratę dochodu. Mnożenie bzdurnych dokumentów, przeciąganie sprawy.

  Ta opinia jest przydatna
  35Przydatność opinii
 • Elżbieta

  , w dniu 19.11.2013Ocena:
  Opinia

  Firma w miarę ,odkąd zmieniłam oddział jest dużo lepiej,poprzednia mało rzetelnie teraz ok .Produkty oferowane w porządku , chociaż niektóre mało czytelne dla zwykłego Kowalskiego.

  Ta opinia jest przydatna
  69Przydatność opinii
 • jak.jak

  , w dniu 09.11.2013Ocena:
  bardzo dobra, rzetelna firma

  Warta jako firma jest tak jak sami o sobie mówią "godna zaufania", posiadam ubezpieczenie w warcie i znam ich produkty, zawsze działają szybko w przypadku szkód, czasem zdarzają się jakieś problemy, ale to jak w każdej wielkiej firmie. Obsługa jest bardzo miła, i zawsze pomagają -...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  74Przydatność opinii
 • Matijas

  , w dniu 17.09.2013Ocena:
  najlepsza

  najlepsze ubezpieczenia

  Ta opinia jest przydatna
  101Przydatność opinii
 • agent

  , w dniu 16.08.2013Ocena:
  agent który ma już dosyć

  Warta przejęła klientów i składki HDI Asekuracja teraz niewinnych ludzi straszy sądem ,komornikiem , nalicza niezasadne odsetki za rzekomo nie opłacone skladki SKANDAL ludzie chodzą do agentów wyzywaja od złodziei

  Ta opinia jest przydatna
  44Przydatność opinii