Ocena instytucji

13%
Skorzystałoby ponownie: 27
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 181
Zobacz statystyki
Vectra

Vectra

Ocena użytkowników

13%
Skorzystałoby ponownie: 27
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 181

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 27
  • Głosy negatywne: 181
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
15%
85%
Jak oceniasz pracowników?
16%
84%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
20%
80%

Opinie o Vectra

Korzystasz z usług Vectra? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Vectra

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Vectra

 • stan

  , w dniu 16.01.2018Ocena:
  wspaniala telewizja -intern i tel-wszystko na...

  ...razie ok.coraz mniej awarii-dobra kablowka

  Ta opinia jest przydatna
  10Przydatność opinii
 • elfik

  , w dniu 12.01.2018Ocena:
  Vectra nie daje nic za darmo, naciagaja ludzi a...

  ...potem maja gdzies jesli zglosi sie jakas usterke lub zawyzony rachunek .NIE POLECAM.

  Ta opinia jest przydatna
  8Przydatność opinii
 • Jagoda

  , w dniu 09.01.2018Ocena:
  Polecam uciekać od tych złodziejów jak...

  ...najdalej. Nigdy nic nie potrafią załatwić. Dosłownie nic. Od podpisania umowy, która zawiera inną treść niż to, co zostało wcześniej wytłumaczone po problemy ze zwykłym przeniesieniem usług na inny adres. Byłam w biurze Vectry bodajże trzy razy z tym samym. Nie potrafili...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
  • Vectra S. A.

   , w dniu 10.01.2018
   Jagoda, w celu weryfikacji powyższej kwestii prosimy o podanie danych abonenckich na adres e-mil jakoscpomoc@vectra.pl wraz z szczegółami sprawy.
  • Wypowiedz się
 • krzys1908

  , w dniu 05.01.2018Ocena:
  nie polecam, firma lekceważąca klienta na całej...

  ...linii, brak kontaktu z infolinią, brak reakcji na zgłoszenie usterki, istnieją i korzystają tylko dzięki temu że w małych miejscowościach są monopolistami kablówek i klient nie ma za bardzo wyboru w bloku gdzie nie wolno wieszać anten satelitarnych, przy nadarzającej się okazji na pewno zmienię

  Ta opinia jest przydatna
  7Przydatność opinii
  • Vectra S. A.

   , w dniu 06.01.2018
   krzys1908, prosimy o przesłanie szczegółów dotyczących zgaszanej usterki oraz danych abonenckich na adres e-mail jakoscpomoc@vectra.pl. Pragniemy jednocześnie zapewnić, że Abonenci z małych miast są dla nas równie ważni.
  • krzys1908

   , w dniu 09.01.2018
   Witam,
   widzę że kontakt z firmą Vectra może odbywać się tylko na ogólnopolskim forum, kontakt telefoniczny ze strony Vectry ani mailowy oczywiście nie nastąpił :) no to czekamy ...
   oczywiście dalej usługi nie działają, fantastyczne podejście do klienta
  • Vectra S. A.

   , w dniu 10.01.2018
   krzys1908, niestety nie otrzymaliśmy danych abonenckich na adres e-mail jakoscpomoc@vectra.pl. Prosimy o przesłanie wiadomości, kontakt zwrotny nastąpi po weryfikacji sprawy.
  • Wypowiedz się
 • Alesio

  , w dniu 30.11.2017Ocena:
  Radzę trzymać się z daleka od tych cwaniaków i...

  ...złodziei. Mam wykupiony ,, złoty pakiet TV", opiewający na 155 kanałów a w rzeczywistości otrzymuję 48.Wielokrotne monity kończą się tym, że karzą mi zapłacić za wizytę technika, który to, miałby stwierdzić stan faktyczny. Jednym słowem rozbój w biały dzień. Z całego serca odradzam.

  Ta opinia jest przydatna
  8Przydatność opinii
  • Vectra S. A.

   , w dniu 01.12.2017
   Alesio, w przypadku braku dostępu do części programów zalecamy w pierwszej kolejności ponowne wyszukanie programów. Jeżeli programy nadal będą niedostępne prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na jakoscpomoc@vectra.pl wraz z podaniem danych abonenckich, dokładną treścią wyświetlającego się komunikatu na telewizorze oraz dekoderze jak również z wymienieniem kilku programów, których dotyczy problem. Nadmieniamy, że pełną listę programów, które dostępne są w ramach danego pakietu można sprawdzić na naszej stronie www.vectra.pl.
  • Wypowiedz się