Ocena instytucji

13%
Skorzystałoby ponownie: 27
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 181
Zobacz statystyki
Vectra

Vectra

Ocena użytkowników

13%
Skorzystałoby ponownie: 27
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 181

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 27
  • Głosy negatywne: 181
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
15%
85%
Jak oceniasz pracowników?
16%
84%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
20%
80%

Opinie o Vectra

Korzystasz z usług Vectra? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Vectra

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Vectra

 • Bartek

  , w dniu 10.02.2018Ocena:
  najwieksze gowno w historii , mam z tymi gownami...

  ...problem od niepamietnych czasow , ping po 500 -600 przychodzi jakiś pseudo fachowiec i wymienia jakas srubke i mowi ze bedzie dobrze . Tacy oszusci i krętacze , nikomu nie polecam .

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
  • Vectra_S. A.

   , w dniu 12.02.2018
   Bartek, prosimy o przesłanie szczegółów dotyczących zgłaszanego problemu z internetem wraz z wynikami pomiarów oraz danymi abonenckimi na adres jakoscpomoc@vectra.pl.
  • Bartek

   , w dniu 21.02.2018
   wynikami pomiarow ... wy jestescie tak zacofani ze mi az wasz szkoda , moze i mam w tym waszym zalosnym pomiarze po 100mega , ale co mi z tego jak podczas korzystania z internetu mam 10 % pakietwo utraconych i ping ktory skacze od 50 do 600 :) Jestescie najgorszym dostawcą i wy wiecie , NAJGORSZy SORT NA SWIECIE ,
  • Wypowiedz się
 • Kamil

  , w dniu 10.02.2018Ocena:
  firma ktora oszukuje ludzi,, jak mozna przedluzyc...

  ...umowe na pol roku bez zgody klienta, ??!!! oszusci !!!, kazda dirma telekom.... dzwoni zawsze i przedstawia nowe warunki umowy, ale vectra liczy na zyski z glupoty klienta, dzisiaj dzwonie i musza rozwiazac umowe natychmiastowo,, dostali juz kilka rzy kary z KE , ale dalej ich to nic nie...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
  • Vectra_S. A.

   , w dniu 12.02.2018
   Kamilu, umowy nie są przez nas przedłużane bez wiedzy Abonenta. W przypadku zakończenia okresu zobowiązania umowy przechodzi na czas nieokreślony. W przypadku chęci zapoznania się z aktualną ofertą prosimy o kontakt pod numerem 601 601 601.
  • Wypowiedz się
 • Solidny

  , w dniu 30.01.2018Ocena:
  Vectra to najwieksze dziadostwo rodem z prl-u z...

  ...jakim sie spotkalem i to juz w dniu montazu w ktorym monter przyszedl z inna niekorzystna umowa,inna niz ta ustalona telefonicznie z przedstawicielem lukaszem zawadzkim.monter w wyniku zwrocenia przeze mnie uwagi w tej kwestii skasowal nasze zamowienie i opuscil nasze mieszkanie a...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  13Przydatność opinii
  • Vectra

   , w dniu 31.01.2018
   Solidny, w celu weryfikacji powyższej kwestii prosimy o podanie danych abonenckich na adres e-mil jakoscpomoc@vectra.pl wraz z szczegółami sprawy.
  • Wypowiedz się
 • Niezadowolony

  , w dniu 28.01.2018Ocena:
  Zdecydowanie nie polecam. Obsługa klienta...

  ...poniżej poziomu, usługa internetu beznadziejna. Internet ciągle przerywa, o grach online można zapomnieć. TV ok. Montaż usługi wykonany przez amatorów podwykonawców, na najgorszych urządzeniach. Zdecydowanie nie polecam. Szkoda zdrowia.

  Ta opinia jest przydatna
  11Przydatność opinii
  • Vectra

   , w dniu 29.01.2018
   Niezadowolony, w celu weryfikacji powyższej kwestii prosimy o podanie danych abonenckich na adres e-mil jakoscpomoc@vectra.pl wraz z szczegółami sprawy.
  • Wypowiedz się
 • vectra_to_badziew

  , w dniu 24.01.2018Ocena:
  Vectra = kłamstwo i złodziejstwo. Zdecydowałem...

  ...się na podpisanie aneksu odnośnie internetu. Ze 100 Mb/s na 600 Mb/s. Po wymianie modemu na nowy prędkości downloadu po kablu faktycznie sięgają do 600 Mb/s. Problem to WiFi. Przy starym modemie (przy umowie do 100 Mb/s) prędkości WiFi oscylowały w granicach 60-70 Mb/s. Czyli OK. Po...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  19Przydatność opinii