Ocena instytucji

13%
Skorzystałoby ponownie: 27
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 181
Zobacz statystyki
Vectra

Vectra

Ocena użytkowników

13%
Skorzystałoby ponownie: 27
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 181

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 27
  • Głosy negatywne: 181
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
15%
85%
Jak oceniasz pracowników?
16%
84%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
20%
80%

Opinie o Vectra

Korzystasz z usług Vectra? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Vectra

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Vectra

 • Lucyna

  , w dniu 18.04.2018Ocena:
  Nie polecam. Jak do tej pory najgorszy dostawca internetu jakiego miałam,

  Nie polecam. Jak do tej pory najgorszy dostawca internetu jakiego miałam, a korzystałam przez kilkanaście lat z różnych firm. Od 2016 r. mam umowę z Vectrą, telewizja i telefon działają bez zarzutu, jednak internet to całkowita porażka. Firma nie widzi problemu. Nie można korzystać z...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  5Przydatność opinii
  • Vectra S.A

   , w dniu 19.04.2018
   Lucyna, jeśli możemy jakoś pomóc, prosimy o przesłanie szczegółów dotyczących zgłaszanego problemu na adres jakoscpomoc@vectra.pl.
  • Wypowiedz się
 • IhateVECTRA

  , w dniu 13.04.2018Ocena:
  Najgorszy dostawca internetu z jakim miałem...

  ...doczynienia. Oferują 100mb/s, co wychodzi na speedtest? 4mb/s, mieszkam w mieście (powyżej 100tyś mieszkańców). Podczas skargi na szybkość łącza Pani, która mnie obsługiwała zaleciła kupno dodatkowego routera. Początkowo pomogło, lecz po kilku tygodniach w grach typu csgo mam...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii
  • Vectra S.A

   , w dniu 16.04.2018
   IhateVECTRA, jeśli możemy jakoś pomóc to prosimy o przesłanie danych abonenckich na jakoscpomoc@vectra.pl.
  • Wypowiedz się
 • Vectra oszukuje

  , w dniu 10.04.2018Ocena:
  Unikajcie tej firmy! Lepiej wziąć umowę u...

  ...jakiegokolwiek innego operatora. Dwa lata musiałem się męczyć z umową na internet z którego i tak nie korzystałem. Koszty przedwczesnego rozwiązywania umowy które nie są zapisane w umowie bezpośrednio były wyższe niż płacenie za umowę przez dwa lata. Straszna beznadzieja, firma...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
 • kama

  , w dniu 10.04.2018Ocena:
  10.04.2018 Znowu brak internetu. Dzwonię do BOK...

  ...Vectra. Po raz 4! mam umówionego technika na czwartek - zobaczymy może uda się, że za czwartym razem Vectra zareaguje i coś z tym zrobi... Oczywiście nie polecam! Czy ktoś zna dobrego dostawcę internetu? NC+ warto?

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
 • kama

  , w dniu 07.04.2018Ocena:
  Jestem klientką vectry od kilku lat. Początkowo...

  ...nie było problemów. Nie wiem co się zmieniło w tej firmie ale obsługa klienta jest fatalna. Trudno się dodzwonić. Od kilku tygodni zgłaszam problemy z internetem. Interwencje telefoniczne pomagają tylko na chwilę. Vectra wysyłała do mnie technika już 3 razy - 3 umówione wizyty i...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  8Przydatność opinii