UPC
UPC

Ocena instytucji

19%
Skorzystałoby ponownie: 46
81%
Nie skorzystałoby ponownie: 200
Zobacz statystyki
UPC

UPC

Ocena użytkowników

19%
Skorzystałoby ponownie: 46
81%
Nie skorzystałoby ponownie: 200

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 46
  • Głosy negatywne: 200
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
26%
74%
Jak oceniasz pracowników?
27%
73%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
32%
68%

Opinie o UPC

Korzystasz z usług UPC? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o UPC

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o UPC

 • xvx

  , w dniu 13.03.2018Ocena:
  To jest jakaś kpina. Internet nie działa...

  ...średnio raz w tygodniu i to w centrum Gdańska. Na infolinii ciagle jedna śpiewka- proszę zresetować. Raz, gdy sie rozkrzyczalam przysłali do mnie technika. Popatrzyl, postukal, stwierdzil ze u niego tez sie nie wyswietla i właściwie to on nie wie o co chodzi, spakowal sie i poszedł.

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ upc!!!!!!!

  , w dniu 05.03.2018Ocena:
  Szczerze odradzam. Z ,,cudownym" UPC mam same...

  ...problemy.Średnio 2-3 razy w tygodniu dzwonie do szanownej firmy i jestem olewana. Nie wysłuchają mnie do końca a już przełączają do kolejnego konsultanta i tak w kółko. Miałam podpisaną z nimi umowę i po dwóch latach nie wiem co mnie skusiło zdecydowałam się za namową mądrej...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ upc!!!!!!!

  , w dniu 05.03.2018Ocena:
  Co innego mówią i oferują podczas rozmowy...

  ...telefonicznej a co innego jest w umowie drobnym druczkiem, a później ściemniają , że żaden konsultant nic takiego nie mówił, na reklamacje odpisują po 30 dniach, mimo, że mają wypunktowane pytania, na które żądam odpowiedzi odpisują stałą regułką nie mającą nic wspólnego...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • MArcin Zet

  , w dniu 05.03.2018Ocena:
  ODRADZAM!! Jestem studentem który ma chyba...

  ...najdroższy internet w Polsce - ostatni rachunek 111zł. Po zakończeniu umowy podnieśli prędkość internetu do maksymalnej pomimo faktu iż router jej nie obsługuje. Naciąganie. Nie wiem dlaczego wybrałem takiego dostawcę oceny są same negatywne. W domu często korzystam z internetu z...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • Anna

  , w dniu 04.03.2018Ocena:
  Upc, to najgorsze badziewie. Nie dotrzymują...

  ...umowy. Mają niekompetentnych pracowników. Proszę nie kierować się tym, ze są dosyć znani, bo właśnie to wykorzystują. Zdecydowanie nie polecam.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
1 2 3 4 5 »