Ocena instytucji

25%
Skorzystałoby ponownie: 1
75%
Nie skorzystałoby ponownie: 3
Zobacz statystyki
UNIQA

UNIQA

Ocena użytkowników

25%
Skorzystałoby ponownie: 1
75%
Nie skorzystałoby ponownie: 3

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 1
  • Głosy negatywne: 3
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
33%
67%
Jak oceniasz pracowników?
33%
67%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
33%
67%

Opinie o UNIQA

Korzystasz z usług UNIQA? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o UNIQA

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o UNIQA

 • stefan

  , w dniu 09.05.2018Ocena:
  Szkoda z winy zarządcy drogi (dziura w jezdni).

  Przyjechał rzeczoznawca, udokumentował, wycenił. I na tym kontakt się urwał. Zadzwoniłem do firmy (czas oczekiwania ponad pół godziny, koszmar), konsultant powiedział, że była odmowa, bo UNIQA nie widzi winy zarządcy. Podobno wysłali list z decyzją. Ten list idzie już ponad 2...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • wkurzony

  , w dniu 12.03.2014Ocena:
  Wykupiłem polisę na atrakcyjnych warunkach,

  wybrałem płatność jednorazową gotówką, zapłaciłem i cieszyłem się, że mam atrakcyjną polisę. Po 8 miesiącach (!) otrzymałem listownie wezwanie z KRUKA do zapłaty zaległości w tej polisie (numer się zgadza) w kwocie kilkadziesiąt złotych wyższej od tej, którą wpłaciłem...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  57Przydatność opinii
 • Gosia

  , w dniu 08.07.2013Ocena:
  Polecam

  Od lat korzystam z usług tej firmy, rzetelna obsługa, zawsze otrzymuje od nich ofertę, która w pełni spełnia moje oczekiwania.

  Ta opinia jest przydatna
  48Przydatność opinii
 • LMMJ

  , w dniu 26.06.2013Ocena:
  Negatywna

  Miałam niestety nieprzyjemność kontaktu z tą firmą. W mojej opinii, jest to ubezpieczyciel, który tylko patrzy jak ci nie wypłacić odszkodowania, będzie szukał jak może uniknąć płacenia, nawet jeśli ewidentnie powinien zapłacić bez szemrania. Dostawałam ciągle odmowy wypłaty,...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  73Przydatność opinii