Ocena instytucji

36%
Skorzystałoby ponownie: 12
64%
Nie skorzystałoby ponownie: 21
Zobacz statystyki
Telewizja na kartę

Telewizja na kartę

Ocena użytkowników

36%
Skorzystałoby ponownie: 12
64%
Nie skorzystałoby ponownie: 21

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 12
  • Głosy negatywne: 21
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
54%
46%
Jak oceniasz pracowników?
38%
62%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
33%
67%

Opinie o Telewizja na kartę

Korzystasz z usług Telewizja na kartę? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Telewizja na kartę

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Telewizja na kartę

 • zygmunt

  , w dniu 24.12.2014Ocena:
  Wykupiłem kartę n na rok i okazało się że...

  ...brak jest w pakiecie tvn,tvn7,ttv, polsatu, tv-info,tv-1,tv-2,tv-4 a niby powinny być tak przynajmniej w pakiecie reklamują..DZWONIŁ----EM NA INFO LINIE A TAM MUZYKA KLASYCZNA I PROSZĘ CZEKAĆ I W TEN SPOSÓB SKASOWALI MI NASTĘPNE Z KOMÓRKI 20ZŁI NIKT SIĘ NIE ODEZWAŁ.WIĘC POZOSTAŁO...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  63Przydatność opinii
 • Monika Antczak

  , w dniu 22.11.2014Ocena:
  Mało tego oczekiwanie na połączenie to ponad...

  ...złotówke na minute. Złodzieje nie gwarantują żadnych usług, nie ma w kontaktach do nich żadnego stacjonarnego a nawet komórkowego numeru wiec podczas zgłaszania usterek tracimy czasami nawet kilkanaście złotych. Sygnał nie stabilny, po zapłąceniu rachunku od 15 października do...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  71Przydatność opinii
 • Jacek

  , w dniu 21.11.2014Ocena:
  Rozsądny wybór tylko tam gdzie nie dociera...

  ...sygnał naziemny. Przy pakiecie minimalnym tak naprawdę płacimy za dekodowanie sygnału, który w telewizji naziemnej jest bezpłatny. Obsługa fatalna, a w razie problemów nastawmy się na długie słuchanie melodyjek w słuchawce telefonicznej.

  Ta opinia jest przydatna
  58Przydatność opinii
 • Dziaja

  , w dniu 28.08.2014Ocena:
  od paru lat posiadam telewizję na kartę. Gdyby...

  ...nie to że jest to najtańsza oferta nigdy po przetestowaniu nie zdecydowałabym się na nią. 1. każda karta ma swoje indywidualne konto, które się zasila przelewem i uwaga .... ksiegowanie trwa .... 5 dni. 2. nie przyzwyczajaj się do kanałów które lubisz bo bez informowania możesz...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  81Przydatność opinii
 • Agnieszka

  , w dniu 07.01.2014Ocena:
  opinia

  Od jakiegoś czasu posiadam telewizję na kartę i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona. Ciekawe programy, duży wybór, niewielkie opłaty.

  Ta opinia jest przydatna
  61Przydatność opinii
  • koko

   , w dniu 15.08.2015
   Chyba spadłeś z drzewa albo takie głupoty wypisujesz, u 7 znajomych zakupili TNK i żałują ze wydali 100 złoty na zakup dekodera i problemów związanych z nim i telewizja. To sie powinno nazywać telewizjakrzak .
  • Wypowiedz się
« 2 3 4 5 6 »