Ocena instytucji

24%
Skorzystałoby ponownie: 295
76%
Nie skorzystałoby ponownie: 945
Zobacz statystyki
T-Mobile

T-Mobile

Ocena użytkowników

24%
Skorzystałoby ponownie: 295
76%
Nie skorzystałoby ponownie: 945

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 295
  • Głosy negatywne: 945
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
28%
72%
Jak oceniasz pracowników?
29%
71%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
29%
71%

Opinie o T-Mobile

Korzystasz z usług T-Mobile? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o T-Mobile

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o T-Mobile

 • kk

  , w dniu 22.02.2018Ocena:
  Serdecznie nie polecam, przez pół roku mam...

  ...płacić abonament mimo iż kompletnie go nie będę używał gdyż zostałem w starej sieci. Szczęście w nieszczęściu że tylko pół roku. Podsumować to można jednym słowem - złodzieje.

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • hk

  , w dniu 22.02.2018Ocena:
  Personel salonu w Galerii Piastów w Legnicy to...

  ...DRAMAT. Starszy człowiek będący laikiem w dziedzinie telefonii nie ma szans zrozumieć bełkotu niekompetentnego personelu tego salonu, który nie umie kompetentnie przedstawić posiadanej oferty. O wszystko trzeba pytać samemu i "ciągnąć pracownika za język". Jednak "system rozwali"...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • emnj43

  , w dniu 21.02.2018Ocena:
  Jakaś tragedia! Czekałam na naprawienie telefonu...

  ...ponad tydzień! Po czym gdy to dostałam jest jeszcze gorzej niż było! Przyciski nie działają nadal a ekran po wyłączeniu nie włącza się ponownie i muszę wsadzić kabel od ładowarki do telefonu żeby włączył się wyświetlacz. Nie zrobili nic, wręcz jest o wiele gorzej!

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
 • CK-Dezerter

  , w dniu 20.02.2018Ocena:
  T-Mobile wydoi Cię z kasy w zamian psując nerwy

  Ta opinia jest przydatna
  8Przydatność opinii
 • Witek

  , w dniu 20.02.2018Ocena:
  Witam, Dzisiaj rozmowiałem z konsultantką biura...

  ...ochrony klienta w celu rejestracji nowego numeru. Po odbyciu rejestracji poprosiłem konsultantkę o zablokowanie numer 5cyfrowego sms premium. Konsultantka nie potrafila poradzic sobie z problemem i powiedziala, ze (moze blokowac tylko platne uslugi a nie bezplatne) jest to niemozliwe do...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  5Przydatność opinii