Ocena instytucji

24%
Skorzystałoby ponownie: 295
76%
Nie skorzystałoby ponownie: 945
Zobacz statystyki
T-Mobile

T-Mobile

Ocena użytkowników

24%
Skorzystałoby ponownie: 295
76%
Nie skorzystałoby ponownie: 945

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 295
  • Głosy negatywne: 945
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
28%
72%
Jak oceniasz pracowników?
29%
71%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
29%
71%

Opinie o T-Mobile

Korzystasz z usług T-Mobile? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o T-Mobile

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o T-Mobile

 • Werka

  , w dniu 27.03.2018Ocena:
  Ciagle pobieraja oplaty, a nie sa w stanie...

  ...wytlumaczyc za co, a pani z obslugi 3 razy doradzala sie z kierownikiem, a na koniec bez przyczyny sie wylaczyla. Nigdy wiecej!

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • hal

  , w dniu 19.03.2018Ocena:
  Zadzwonił do mnie pan z nową ofertą...

  ...przedłużenia umowy. Oferta była dość dobra więc zgodziłam się na podpisanie nowej umowy. Po rozłączeniu rozmowy sprawdziłam zaoferowany telefon i okazało się że parametry podane przez konsultanta są niezgodne z rzeczywistymi parametrami tego telefonu. Odrazy zadzwoniłam do...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • precz z t-mobile

  , w dniu 19.03.2018Ocena:
  Żadnych umów przez telefon! Dzwonią, ustalam z...

  ...nimi nową umowę i nowy telefon, który wcale do mnie nie doszedł. Ustaliłem więc nową umowę bez telefonu, która jak się potem okazało z niewiadomych przyczyn wcale niezostała wprowadzona! Przyznali mi 50 za to zł reklamacji, której jeszcze nie uwzględnili w fakturach! Przy nowej...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
 • Sylwia

  , w dniu 09.03.2018Ocena:
  Ja oddajac telefon na gwarancje, który nie czytal...

  ...karty sim po ok. 8 dniach poszlam odebrac a Pani (sympatyczna) w salonie mi wyjezdza z tekstem ze nie naprawia mi telefonu bo :''stwierdzono ślady cieczy na płycie głównej urządzenia''. Nadmeniam iz telefon byl tak uzywany ze nigdy sie nie zalal. Nawet nic nie kapnęło na niego. Jakas...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii
 • Duchu

  , w dniu 25.02.2018Ocena:
  Omijać szerokim łukiem

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii