Ocena instytucji

25%
Skorzystałoby ponownie: 289
75%
Nie skorzystałoby ponownie: 866
Zobacz statystyki
T-Mobile

T-Mobile

Ocena użytkowników

25%
Skorzystałoby ponownie: 289
75%
Nie skorzystałoby ponownie: 866

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 289
  • Głosy negatywne: 866
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
29%
71%
Jak oceniasz pracowników?
30%
70%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
30%
70%

Opinie o T-Mobile

Korzystasz z usług T-Mobile? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o T-Mobile

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o T-Mobile

 • Ewa z Warszawy

  , w dniu 14.08.2017Ocena:
  Od tygodnia próbuję podpisać umowę.

  Zgłoszenie wysłałam przez internet. Odbiór i podpisanie umowy miał nastąpić w Wola Park, ale punkt jest w remoncie. Od 7 dni nikt nie wie, gdzie jest dokument (może w remontowanym biurze, a może w Al. Jerozolimskich). Byłam w punkcie w Tesco, ale nic się nie dowiedziałam. Na infolinii...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • mnm

  , w dniu 05.08.2017Ocena:
  Totalne ... DNO .. nie polecamy przez dwa tygodnie...

  ...nie moga sobie poradzic z awaria juz nie pisze ile stracilsmy kasy by sie z nimi skontaktowac czas na zmiane operatora i zerwania umowy.

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • Jerry79

  , w dniu 05.08.2017Ocena:
  Uważajcie na T-Mobile!!!! Umowę na...

  ...przedłużenie Mix50 podpisałem w maju 2017. Od tej pory same problemy. Nie potrafią zapewnić usług wynikających z umowy. W cenie doładowania powinienem mieć nielimitowane rozmowy, smsy i internet 7GB. Niestety za rozmowy i smsy mam odciągane z konta. Włączyli mi pakiet 6GB, który...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • szopa

  , w dniu 02.08.2017Ocena:
  Nie można dodzwonić się do biura obsługi...

  ...klienta makabra prędzej dodzwonie się do putina

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • abonentka

  , w dniu 31.07.2017Ocena:
  jako długoletnia klientka dostałam w punkcie...

  ...obsługi propozycję otrzymania tableta Lenovo za 1 zł. Dopytałam czy to nie żart i upewniwszy się, zapłaciłam 1 zł. Po 2 miesiącach okazało się, że mimo że nie podpisywałam żadnej umowy, dostałam fakturę obejmującą ten sprzęt. Podjęłam decyzję o rezygnacji z usług tej...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
1 2 3 4 5 »