Ocena instytucji

49%
Skorzystałoby ponownie: 52
51%
Nie skorzystałoby ponownie: 50
Zobacz statystyki
Skok Stefczyka

Skok Stefczyka

Ocena użytkowników

49%
Skorzystałoby ponownie: 52
51%
Nie skorzystałoby ponownie: 50

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 46
  • Głosy negatywne: 50
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 6
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
42%
58%
Jak oceniasz pracowników?
55%
45%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
47%
53%

Opinie o Skok Stefczyka

Korzystasz z usług Skok Stefczyka? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Skok Stefczyka

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Skok Stefczyka

 • kotek

  , w dniu 12.01.2016Ocena:
  to mafia chyba jest , tak jak ci z Wołomina

  Ta opinia jest przydatna
  45Przydatność opinii
 • zg

  , w dniu 11.01.2016Ocena:
  Witam kłopot ze spłatą kredytu zaległego. Po...

  ...podpisaniu ugody w regulowaniu wpłat nagle po kilku miesiącach okazało się , że na indywidualnym koncie z którego miały być pobierane wpłaty na ugodę jest duża kwota po długich wyjaśnieniach kierownik placówki poinformował ,że kredyt docelowy został zamknięty a ugoda...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  50Przydatność opinii
 • Marcik656

  , w dniu 22.10.2015Ocena:
  Uwaga na SKOK Stefczyka. Współpracują z...

  ...komornikami a po wpłynięciu zajęcia blokują całkowicie dostęp do rachunku. Nie można się zalogować do serwisu (blokada), w oddziale nic nie wiedzą i odsyłają do centrali która zablokowała konto a centrala odsyła do oddziału. Zajęcie na 100 pln, na rachunku 8000 pln a rachunek...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  45Przydatność opinii
 • ekluby

  , w dniu 02.10.2015Ocena:
  uwazajcie na skok stefczyka to zlodzieje moj byly...

  ...maz wziol 28000zl a ja durna pozyrowalam splacone 50000zl a oni chca jeszcze 100000zl.Bo jak noga sie powinie to do smierci nie splacicie dlugu.Doradcy to tez oszusci wszystko zrobia dla premii aby ciebie wmanewrowac.

  Ta opinia jest przydatna
  53Przydatność opinii
 • Gosc

  , w dniu 14.09.2015Ocena:
  Nie polecam wielkie oszustwo naliczaja odsetki i z...

  ...wysylanych dokumentow nic nie wynika odradzam bank tym bardziej kredyt nr byl dawno zmieniony a dzwonia na stary burdel na kolkach nic nie wiedza

  Ta opinia jest przydatna
  41Przydatność opinii
  • Artur Rogójski

   , w dniu 16.02.2016
   Nie narzekaj i nie bierz pożyczki ze skoku. Jesteś przecież dorosły wiesz co podpisujesz i jaką umowę? Co ja piszę? Przede wszystkim Bank Skok nie może sobie pozwolić na jakieś ukryte niespodzianki. Ponieważ już ktoś próbował oczernić Kasę Stefczyka. Chcę ocenić opinie pozytywną na temat: Banku Skok w Płocku ul. Jachowicza. Panie są przemiłe, kompetentne. Bardzo szybka i fachowa obsługa, wszelka pomoc bez problemów, szybkie pożyczki wyszukane odnośnie aktualnych potrzeb klienta. Polecam wszystkim zainteresowanym dobry Bank-Skok.
  • Wypowiedz się
« 1 2 3 4 5 »