Ocena instytucji

45%
Skorzystałoby ponownie: 3
55%
Nie skorzystałoby ponownie: 3
Zobacz statystyki
SG Equipment Leasing

SG Equipment Leasing

Ocena użytkowników

45%
Skorzystałoby ponownie: 3
55%
Nie skorzystałoby ponownie: 3

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 2
  • Głosy negatywne: 3
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 1
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
50%
50%
Jak oceniasz pracowników?
75%
25%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
50%
50%

Opinie o SG Equipment Leasing

Korzystasz z usług SG Equipment Leasing? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o SG Equipment Leasing

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o SG Equipment Leasing

 • klient SGE

  , w dniu 17.01.2014Ocena:
  Oszuści

  Firma miła i elastyczna do momentu podpisania umowy. Po podpisaniu umowy kończy sie kontakt, kończy się pomoc. Jeśli przedmiot leasingu ginie przed samym końcem leasingu firma najpierw wysługuje się klientem, żeby przyspieszyć postępowanie w prokuraturze, policji i firmie...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  40Przydatność opinii
 • Paweł

  , w dniu 06.11.2013Ocena:
  Uważajcie na zapisy w umowie - niebezpieczna firma leasingowa

  Niektóre zapisy w umowie leasingowej dla mnie są nie do zaakceptowania, jakby firma leasingowa czekała tylko na przejecie przedmiotu leasingu i chciała na tym bardzo zarobić. Odradza. Są inne bardziej przyjazne firmy leasingowe

  Ta opinia jest przydatna
  41Przydatność opinii
 • Przemek

  , w dniu 27.09.2013Ocena:
  Dobry?? Do podpisania umowy...

  Wszystko pieknie ładnie ale do momentu podpisania umowy. Później w razie problemów zero pomocy. Pierwsi do wystawiania faktur za różne opłaty, odsetki, itp. itd. Nawet w przypadkach gdy klient nie jest temu winny. Wychodzą z założenia iż klient i tak będzie musiał to zapłacić...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  32Przydatność opinii
 • BANDONEON

  , w dniu 25.08.2013Ocena:
  DOBRY LEASING

  Bardzo ciekawa oferta. Leasing dla każdego. Doradcy są bardzo kompetentni. Potrafią dopasować ofertę leasingu do potrzeb i możliwości klienta. Równiez przedmiot leasingu jest tutaj bardzo zróżnicowany. Można Ich okreslić: JESTEŚMY DLA CIEBIE!

  Ta opinia jest przydatna
  61Przydatność opinii
 • Radosław

  , w dniu 26.06.2013Ocena:
  Bardzo dobry Leasing

  Bardzo dobry Leasing, fachowe doradztwo i miła obsługa. Elastyczna firma leasingowa nawet dla ciężkich przypadków. :) polecam w 100%

  Ta opinia jest przydatna
  56Przydatność opinii
  • Maciej B

   , w dniu 27.12.2017
   Ten leasing "sg" jest tak dobry jak wysokosc kar jakie nakladaja na klientow.Ukierunkowanie zerznac za wszelka cene!!!!!
  • Wypowiedz się