Ocena instytucji

27%
Skorzystałoby ponownie: 73
73%
Nie skorzystałoby ponownie: 198
Zobacz statystyki
Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

Ocena użytkowników

27%
Skorzystałoby ponownie: 73
73%
Nie skorzystałoby ponownie: 198

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 68
  • Głosy negatywne: 181
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 5
  • Głosy negatywne: 17

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
35%
65%
Jak oceniasz pracowników?
31%
69%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
29%
71%

Opinie o Santander Consumer Bank

Korzystasz z usług Santander Consumer Bank? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Santander Consumer Bank

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Santander Consumer Bank

 • anet

  , w dniu 13.09.2016Ocena:
  NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Nie dość, ze mają...

  ...złodziejskie oprocentowanie to jeszcze stosują jakieś udziwnienia utrudniające ludziom życie. ja dostałam dziś od nich pismo, że kredyt został w terminie w całości spłacone, ale powstała niewielka nadpłata po którą muszę osobiście podejść do placówki banku. Pomyślałam,...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  11Przydatność opinii
  • eryk

   , w dniu 21.09.2016
   Przecież nikt Cie nie zmusza do odbioru nadpłaty! Który bank zwraca nadpłaty?! Trzeba był pomyśleć wcześniej i nie podpisywać umowy, chyba, że jesteś upośledzona i nie wiesz co czynisz!
  • Wypowiedz się
 • olek

  , w dniu 04.08.2016Ocena:
  Wysokie koszty, masa dodatkowych ubezpieczeń...

  ...obowiązkowych- w tym jakiś medycznych - i niemiłe panie, przynajmniej w Malborku. Pracują chyba za karę. Korzystałem dwa lata temu i było ok, tylko podstawowe ubezpieczenie, fajna obsługa a teraz sfochowane gwiazdy. Szkoda.

  Ta opinia jest przydatna
  10Przydatność opinii
 • średnio zadowolony klient.

  , w dniu 28.07.2016Ocena:
  Bank nie ma żadnego wsparcia jeśli chodzi o...

  ...powiadamianie o płatności. Nie wiadomo czy płatność została wykonana. Nie powiadamiają również o braku płatności na czas. Tylko po okresie ponad dwóch tygodni. Informując, że osoba zostanie dopisana do BIKu.

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
 • sissas

  , w dniu 27.07.2016Ocena:
  Nie polecam tak załatwiali moj kredyt przez...

  ...internet ze wniosek przepadl a wine zrzucali na mnie ze ja zle cos zrobilam a pracownicy infolini kazdy mowi cos innego zero profesjonalizmu

  Ta opinia jest przydatna
  12Przydatność opinii
 • Barbara

  , w dniu 26.07.2016Ocena:
  Mam kredyt gotowkowy w Santander i omylkowo...

  ...wplacilam duza kwote tytulem splaty karty kredytowej niestety w Ikano Bank. Zlozylam wniosek o pilny zwrot kwoty, pani na infolinii oznaczyla pilne a inna powiedziala Bank ma 14 dni na zwrot!! A ja za swoja pomylke place odsetki i nie byl to wystarczajacy powod by zwrocic moje pieniadze ktore...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  14Przydatność opinii
1 2 3 4 5 »