Centrum rzetelnych opinii

o instytucjach, oddziałach i produktach

Ocena instytucji

33%
Skorzystałoby ponownie: 74
67%
Nie skorzystałoby ponownie: 140
Zobacz statystyki
Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank

Ocena użytkowników

33%
Skorzystałoby ponownie: 74
67%
Nie skorzystałoby ponownie: 140

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 60
  • Głosy negatywne: 128
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 14
  • Głosy negatywne: 12

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
42%
58%
Jak oceniasz pracowników?
47%
53%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
38%
62%

Opinie o Raiffeisen Polbank

Korzystasz z usług Raiffeisen Polbank? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Raiffeisen Polbank

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych (imię, nazwisko, adres e-mail, pesel, NIP, nr telefonu, miasto) w celach marketingowych Mediasoft Polska Sp. z o.o.
udostępnianie moich danych osobowych w zakresie (imię, nazwisko, adres e-mail, pesel, NIP, nr telefonu, miasto) w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty do podmiotów współpracujących z Mediasoft Polska Sp. z o.o.
przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez Mediasoft Polska Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z Mediasoft Polska Sp. z o.o.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest Mediasoft Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-153), przy ul. Bandurskiego 34. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych Mediasoft Polska Sp. z o.o. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Mediasoft Polska Sp. z o.o. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
10 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Raiffeisen Polbank

 • fokus

  , w dniu 26.07.2014Ocena:
  Założyłem lokatę, która miała dać do 25%...

  ...odsetek. Dała niecałe 4% przez 2 lata. Czytając Wasze opinie i w pełni zgadzam się. Ten bank to dno. Wycofuje wkłady, to zbańczy i krzyż im na drogę.

  Ta opinia jest przydatna
 • Magda

  , w dniu 23.07.2014Ocena:
  Niestety nie przeczytałam opinii o banku przed...

  ...założeniem konta.. i teraz za to płacę. Odradzam! Reklamowane zachęty są obwarowane takimi warunkami, że ostatecznie dokłada się do tego interesu. Ten bank to jakiś koszmar. Oczekiwałam na kartę do konta prawie miesiąc - po kilku interwencjach na infolinii i tłumaczeniu się...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • Iwona

  , w dniu 16.07.2014Ocena:
  Masakra!!! Miałam w tym banku tylko konta oszczednościowe i niestety ale

  Masakra!!! Miałam w tym banku tylko konta oszczednościowe i niestety ale nie stac mnie na ich prowadzenie, bo od wszystkiego prowizja: (przelewy, wypłata gotówki), zeby cos załatic to jedynie telefonicznie- dodatkowe koszty. stronka internetowa MASAKRA !!!

  Ta opinia jest przydatna
 • korba

  , w dniu 11.07.2014Ocena:
  Zdecydowanie patologiczny bank. Identyfikacją...

  ...człowieka jest numer telefonu jak, ktoś zmieni to już nic nie jest w stanie zrobić przez telefon tylko trzeba udać się do banku jakaś masakra to po jakiego ... pytają o dane typu pesel nazwisko itp ?? Bankowość elektroniczna nigdy nie udało mi się zrobić przelewu z tego banku....zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • Paweł

  , w dniu 02.07.2014Ocena:
  Zdecydowanie nie polecam. Posiadam konta bankowe w...

  ...4 bankach (ing, eurobank, mbank, polbank) i ten jest zdecydowanie najgorszy! Wysokie koszty prowadzenia rachunku firmowego - 38 zł. Opłaty za przelew naliczane są za każdym razem po wysłaniu przelewu (księgowanie kosztów jest uciążliwe). Przedstawiciel handlowy banku nie odbiera...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Frape

  , w dniu 24.06.2014Ocena:
  Koszmarny bank!!! Przestrzegam wszystkich przed...

  ...korzystaniem z ich usług. W Polbanku miałam Kredyt Bezpieczny i byłam z niego zadowolona jednak teraz po połączeniu się z Raiffeisen to jest jakiś koszmar. Nie dość, że po połączeniu pracownicy reiffeisena nie chcieli obsługiwać "mo..ochu" jak to kiedyś od pracownika Reiffka...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  • beata

   , w dniu 05.07.2014
   Witaj ja mam podobna sytuacje zamknelam kredyt 19 maja po 30 dniach miałam mieć 250 zl zwrotu. Po 40 ich bezczynności jak się upomnialam wyszło ze muszę bankowi zapłacić 700 zl!!! Ja pisze reklamacje i zglaszam problem do Komisji Nadzoru Finansowego! Ponieważ moja dyspozycja zamknięcia kredytu została wysłana 2 tyg po mojej wizycie!
  • Greg

   , w dniu 08.07.2014
   Mam podobną sytuację. Chciałem zamknąć kredyt bezpieczny, dzwonię na infolinię z zapytaniem o całkowitą kwotę spłaty. Bank nie dysponuje taką informacją, mogą jedynie przyjąć dyspozycję która zostanie skierowana do innego działu. Dyspozycję przyjmują na dany dzień. np. 03.06.2014. W dniu 10.06.2014 dzwoni Pani i informuje mnie o kwocie na dzień 03.06.2014. Skoro saldo mam na dzień dyspozycji a dzwonią po tyg. czyli za ten czas automatycznie naliczane są odsetki. Wpłaciłem więc kwotę wyższą o 30 zł, kolejny telefon. Sprawdzają saldo, jest nadwyżka, składam dyspozycję zamknięcia kredytu bezpiecznego. Pracownik prosi o podanie rachunku na który przeleją nadpłaconą kwotę. Na zamknięcie mają 30 dni. Wiem jaki panuje tam bałagan, więc po 2 tyg. dzwonię po informację na jakim etapie jest dyspozycja zamknięcia. Pracownik w banku twierdzi że żadnej dyspozycji nie mają i kredytu nie zamkną ponieważ muszę spłacić dodatkowe odsetki. Proszę o powtórną weryfikację, trwa to 45 min, okazuje się że dyspozycja wpłynęła ale mimo to są naliczone dodatkowe odsetki, wcześniej prosili o nr rachunku w celu zwrotu nadpłaty. Niekompetentność osób nie zna granic, panujący tam bałagan przeraża mnie, oczekiwanie na odpowiedź z info linii nie ma końca. Zdecydowanie odradzam ten bank, chcę jak najszybciej zamknąć kredyt i w życiu nie mieć nic wspólnego z Raifeissen Polbank!!!
  • Wypowiedz się
 • Sebastian

  , w dniu 20.06.2014Ocena:
  Wchodząc na swoje konto internetowe chce wydrukować historie z ostatnich

  Wchodząc na swoje konto internetowe chce wydrukować historie z ostatnich 24 miesięcy. Wpisuje w okienko 24 zaznaczam "miesiące" i co pokazuje, historie tylko od listopada 2013 roku. Zupełnie mi się to nie podoba. Więc po co taka opcja,ze maksymalnie można uzyskać historie z 24 miesięcy.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Nairda

  , w dniu 04.06.2014Ocena:
  Przejęcie banku na koszt klienta. Wszystko...

  ...działało internetowo, nagle przestało... trzeba jechać do oddziału. Na koszt klienta. Brak możliwości uzyskania informacji z innego telefonu niż wpisany do ich systemu. Niech przyjadą do mnie skoro to ich pomysł. Rezygnuję. Do tego system który nie informuje o odsetkach od kredytu,...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • romano

  , w dniu 03.06.2014Ocena:
  W/g tej nowej tabeli kopia wyciagu z rachunku...

  ...kosztuje tylko 10 zl ?! Prawda,ze taniocha ! Arkusik papieru max.A4-to jest biznes,malo,super biznes. /ksero dwustronne A4 - 0,30 zl/ Nie ma co sie dziwic Reiffaisen Polbank wdrozyl i postepuje zgodnie z ZASADAMI DOBREJ PRAKTYKI BANKOWEJ preferowanej przez Zwiazek Bankow Polskich,...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • muchomorek14

  , w dniu 02.06.2014Ocena:
  Od maja 2014 Raiffeisen Polbank wprowadził nowa tabelę opłat, gdzie za

  Od maja 2014 Raiffeisen Polbank wprowadził nowa tabelę opłat, gdzie za wpłatę gotówkową w oddziale na konto osobiste pobiera ni mniej ni więcej jak 7 zł. Wcześniej takiej opłaty nie było. Dziwne i bulwersujące jest to, że w kraju siedziby banku takich opłat nie ma. Na terenie UE...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
  • Marcin Jedliński, rzecznik prasowy Raiffeisen Polbank

   , w dniu 03.06.2014
   Wyjaśniamy, że zgodnie z tabelą opłat i prowizji posiadaczom każdego z rodzajów konta osobistego w Raiffeisen Polbank przysługuje 1 bezpłatna wpłata w kasie w miesiącu kalendarzowym, a w przypadku konta Premium 3 bezpłatne wpłaty gotówki w kasie. Każda kolejna jest płatna - 0,20% wartości wpłaty min. 5 zł.
   Przypominamy, że w oddziałach banku zlokalizowane są bankomaty z funkcją wpłatomatu, za pomocą którego klienci mogą dokonywać nieograniczonej liczby bezpłatnych wpłat gotówki, korzystając z kart debetowych. To korzystna alternatywa dla wpłaty w kasie.
   Gwoli wyjaśnienia, opisana opłata dotyczyła już od 2010 r. klientów Raiffeisen Bank Polska, natomiast od 19 maja br. objęła również klientów dawnego Polbanku, którzy mają konta w Raiffeisen Polbank.
  • Wypowiedz się
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10