Ocena instytucji

100%
Skorzystałoby ponownie: 2
0%
Nie skorzystałoby ponownie: 0
Zobacz statystyki
Prudential

Prudential

Ocena użytkowników

100%
Skorzystałoby ponownie: 2
0%
Nie skorzystałoby ponownie: 0

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 2
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
100%
0%
Jak oceniasz pracowników?
100%
0%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
100%
0%

Opinie o Prudential

Korzystasz z usług Prudential? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Prudential

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Prudential

 • DANUTA

  , w dniu 24.03.2016Ocena:
  Najlepsza Firma jeżeli chodzi o oszczędanie na...

  ...emeryturę i nie tylko. Profesjonalizm Konsultantów. przejrzystość umów, kosztów a przede wszystkim gwarancja kwoty na koniec umowy. Jest to podstawa dla mńie a sądzę, że dla wielu klientów. Polecam z czystym sumieńiem. Pozdrawiam i Wesołych Świąt dla wszystkich opiniotwórców.

  Ta opinia jest przydatna
  39Przydatność opinii
 • Kem

  , w dniu 25.12.2015Ocena:
  Czas pomyśleć o własnej emeryturze. Skusiła mnie krótka oferta

  Czas pomyśleć o własnej emeryturze. Skusiła mnie krótka oferta Prudentiala. Wypełniłem prosty wniosek zgłoszeniowy. Oddzwonili w przeciągu 24 godzin i ustalili najbliższy kontakt mojego miejsca pobytu. Jeszcze tego samego dnia odezwał się Przedstawiciel Prudential z Oddziału we...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  54Przydatność opinii