Ocena instytucji

39%
Skorzystałoby ponownie: 97
61%
Nie skorzystałoby ponownie: 151
Zobacz statystyki
Provident

Provident

Ocena użytkowników

39%
Skorzystałoby ponownie: 97
61%
Nie skorzystałoby ponownie: 151

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 85
  • Głosy negatywne: 131
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 12
  • Głosy negatywne: 20

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
56%
44%
Jak oceniasz pracowników?
49%
51%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
33%
67%

Opinie o Provident

Korzystasz z usług Provident? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Provident

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Provident

 • BRONEK DO WRONEK

  , w dniu 20.07.2016Ocena:
  TRAGEDIA ! Wcisnęli mi ubezpieczenie, że niby...

  ...obowiązkowe w Metlife. Od 3000 PLN zapłaciłem 480 PLN ! Pech chciał, że po operacji kręgosłupa przebywałem na rehabilitacji w szpitalu. Niestety Metlife nie płaci za taki pobyt. JEDNA WIELKA ŚCIEMA. Jak taka złodziejska firma może istnieć na rynku? Muszą być nieźle umocowani politycznie.

  Ta opinia jest przydatna
  36Przydatność opinii
 • wywiad777

  , w dniu 01.07.2016Ocena:
  Obsługa klienta marna. Mentalność mafijna...

  ...przebija przez doradców ( choć niczego nie doradzają) kombinują tak aby mieć jak najwięcej dla siebie. Odradzam, jest taka konkurencja, która ma lepsze warunki i jest szybsza.

  Ta opinia jest przydatna
  32Przydatność opinii
 • wywiad777

  , w dniu 01.07.2016Ocena:
  Uwaga : doradcy firmy provident często w ramach...

  ...podpisywania umowy podkładają umowę przystąpienia do ubezpieczenia axa. Sprawdzajcie dokładnie umowy zanim podpiszecie. Jeśli odstąpicie od umowy to w razie wypadu podpisania ubezpieczenia musicie również odstąpić od ubezpieczenia. Tak właśnie naciąga klientów provident i axa.

  Ta opinia jest przydatna
  32Przydatność opinii
  • Casandra

   , w dniu 13.12.2016
   Na odstąpienie od umowy Klient ma 14 dni. Jeśli po przeczytaniu umowy Klient zauważył jakieś nieprawidłowości (na przykład takie ubezpieczenie) to ma prawo zgłosić chęć odstąpienia od takowego (w dowolnym czasie trwania pożyczki), bądź odstąpić od całej umowy pożyczki. Bo z treści wypowiedzi rozumiem, że umowa została przeczytana dopiero po podpisaniu i wzięciu pieniążków? Mało rozsądne...
  • wywiad777

   , w dniu 13.12.2016
   Umowę wraz z wnioskiem przeczytałam, ale po kilku godzinach ( gdy byłam u lekarza ) zadzwoniła do mnie Pani z prowidenta, że trzeba coś poprawić ...i tak poprawiała całość korzystając z sytuacji, że nie mam czasu na czytanie czyli dopisała ubezpieczenie ...ale odstąpiłam od całej umowy wraz z ubezpieczeniem po 7 dniach bo celem nie była pożyczka ... ale sprawdzenie jak działają procedury, casadro życzę lepszej pracy, czas podnosić kwalifikacje ...
  • Wypowiedz się
 • mateuszcc

  , w dniu 29.05.2016Ocena:
  Nie polecam ze wzgledu na przyglupia obsluge...

  ...przedstawicieli, mam wrazenie ze z debilami rozmawiam.....a kierownik pilnujacy ich na teofilowie.....zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  37Przydatność opinii
  • mateuszcc

   , w dniu 29.05.2016
   Kierownik Gorski......ale denny gosc, porazony umyslowo,znam tego goscia,
  • Wypowiedz się
 • jusuw

  , w dniu 11.03.2016Ocena:
  miła obsługa bez zbednych formalnosci bardzo szybko nawet w tym samym

  miła obsługa bez zbednych formalnosci bardzo szybko nawet w tym samym dniu wygodne spłaty jeszcze zeby koszty pozyczki były mniejsze to byłoby super.

  Ta opinia jest przydatna
  39Przydatność opinii