Ocena instytucji

40%
Skorzystałoby ponownie: 97
60%
Nie skorzystałoby ponownie: 148
Zobacz statystyki
Provident

Provident

Ocena użytkowników

40%
Skorzystałoby ponownie: 97
60%
Nie skorzystałoby ponownie: 148

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 85
  • Głosy negatywne: 128
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 12
  • Głosy negatywne: 20

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
56%
44%
Jak oceniasz pracowników?
50%
50%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
33%
67%

Opinie o Provident

Korzystasz z usług Provident? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Provident

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Provident

 • xfghy

  , w dniu 16.11.2016Ocena:
  GDZIE JEST RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH ??? 15 LAT...

  ...SIEDZIELI W MOJEJ KIESZENI I DAŁEM RADĘ, (chyba już na samochód zarobili na mnie) GDY SIĘ ROZCHORUJESZ CO ZROBIĄ ANO SPRAWĘ ODDADZĄ DO SĄDU ŻADNEJ UGODY,WYJAŚNIEŃ CZY CHĘCI POLUBOWNEGO ZAŁATWIENIA SPRAWY !

  Ta opinia jest przydatna
  23Przydatność opinii
 • xfghy

  , w dniu 16.11.2016Ocena:
  GDZIE JEST NASZE PAŃSTWO I KTOŚ KTO NAD TYM...

  ...POWINIEN CZUWAĆ, KTO SIĘ ZA TO W KOŃCU WEŹMIE I ZROBI Z TYM PORZĄDEK I WEŹMIE W OCHRONĘ POŻYCZKOBIORCÓW,BO PRZECIĘTNY kowalski NIE JEST WSTANIE OBRONIĆ SIĘ PRZED TĄ SOCJOTECHNIKĄ.GDZIE JEST RZECZNIK PRAW KONSUMENTA itp, którzy specjalnie są powołani do tego?????????????????????

  Ta opinia jest przydatna
  22Przydatność opinii
  • Casandra

   , w dniu 13.12.2016
   Przeciętny Kowalski może NIE BRAĆ pożyczek, prawda? Ale jeśli już jakąś weźmie, to niestety musi ją spłacić. A jeśli faktycznie zostały naruszone jakieś prawa konsumenckie to zachęcam do zgłoszenia tego odpowiednim instytucjom, które się tym zajmą, bo przeciętny Kowalski nie posiada odpowiedniej wiedzy i podpisał umowę, wydał kasę a potem zdziwienie, że trzeba spłacać I TO ILE...no tyle, na ile sam własnoręcznie podpisałeś dokument. A potem żal w sieci, bo gdzie rzecznik praw konsumenta. A co, rzecznik pomoże raty spłacić?
  • Wypowiedz się
 • xfghy

  , w dniu 16.11.2016Ocena:
  NIGDY NIE DAJCIE SIĘ NATO ZŁAPAĆ!POTRAFIĄ...

  ...UDZIELI Ć JEDNOCZEŚNIE CI 5 POŻYCZEK I JESTEŚ W POTRZASKU.Z UŚMIECHEM NA TWARZY KOLEJNĄ I KOLEJNĄ ?

  Ta opinia jest przydatna
  21Przydatność opinii
  • Casandra

   , w dniu 13.12.2016
   Nie ma możliwości udzielenia takiej ilości pożyczek jednemu Klientowi. Druga sprawa - prawo stanowi, że między podpisaniem kolejnej pożyczki musi minąć 120 dni, a do tego Klient musi mieć ofertę w systemie, aby taką pożyczkę otrzymać. A na ofertę trzeba sobie zapracować regularnymi spłatami, o co dzisiaj ciężko. Więc tu moje pytanie - po co głosić takie herezje?
  • Wypowiedz się
 • xfghy

  , w dniu 16.11.2016Ocena:
  PROPONUJĄ ,kolejną tzw. REFINANSOWANIE I TAK...

  ...STAJESZ SIĘ PŁATNIKIEM (bo masz kilka pożyczek bo tak cię "omamią")PROVIDENT,PONADTO NACHODZĄ CIĘ CO TYDZIEŃ A TY JESTEŚ ZASZCZUTY JUŻ JAK PIES!!!ZERO DYSKRECJI,WSZYSCY NAOKOŁO SĄSIEDZI WIEDZĄ,

  Ta opinia jest przydatna
  21Przydatność opinii
 • xfghy

  , w dniu 16.11.2016Ocena:
  NIGDY NIE BIERZ POŻYCZKI W TEJ OSZUKAŃCZEJ...

  ...FIRMIE.NAJGORSZA FIRMA POŻYCZKOWA.WEŻNIESZ JEDNĄ NIE MASZ CHWILOWO NA RATĘ PROPONUJĄ CI DRUGĄ Z UŚMIECHEM NA TWARZY,

  Ta opinia jest przydatna
  20Przydatność opinii