Ocena instytucji

46%
Skorzystałoby ponownie: 150
54%
Nie skorzystałoby ponownie: 176
Zobacz statystyki
Plus

Plus

Ocena użytkowników

46%
Skorzystałoby ponownie: 150
54%
Nie skorzystałoby ponownie: 176

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 150
  • Głosy negatywne: 176
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
50%
50%
Jak oceniasz pracowników?
52%
48%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
48%
52%

Opinie o Plus

Korzystasz z usług Plus? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Plus

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Plus

 • Aggga

  , w dniu 21.05.2017Ocena:
  A mam pytanie jeszcze od jakiegoś czasu 5 albo 6...

  ...miesięcy oprócz smsa z fakturą. Przychodzi na moj nr dodatkowo z dzialu windykacji drugi rachunek. W dziale obsługi klienta dowiedzialam się że jest to zaległość za niezaplacony rachunek z przed roku. Nie bylo żadnych przypomnien. Ani żadnych wezwań do zapłaty drogą pocztowa. Czy...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  • engeener

   , w dniu 22.05.2017
   no właśnie plus tak robi.. mam to samo od miesiąca nie mogę zalogować się do plus online dzwonie na infolinie aktywują mi jakieś kody który nie działają.. sprawa dotyczy rachunku za telefon stacjonarny o śmiesznej kwocie 10 zł, ale niestety nie mogę zapłacić... ODRADZAM PAŃSTWU TĄ SIEĆ.. ciągłe problemy trzeba się prosić aby otrzymać rachunek, przy podpisywaniu umowy było mówione, że rachunki będą przychodzić na emaila.. a tu jest jakiś system na który się trzeba logować i w którym nic nie działa jak trzeba, działało przez jakieś 2 miesiące a potem przestało.. po telefonie aktywowali nam jakiś nowy kod który dalej nie działa... i przez byle rachunek człowiek traci tyle czasu i nerwów... naprawdę odradzam Państwu tą sieć !!!!!!!!!
  • Wypowiedz się
 • Aggga

  , w dniu 21.05.2017Ocena:
  Internet- połączenie ciągle ograniczone. A w...

  ...dziale obsługi klienta nie chca sie przedstawić mimo że klient prosi o to i kończą rozmowę w połowie zdania nie udzielając informacji.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Naczelny hejter

  , w dniu 13.05.2017Ocena:
  gówno i tyle, nie da sie w gierke pograć po 100...

  ...pingu ^^

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • ZZZ

  , w dniu 13.05.2017Ocena:
  Najgorsza z możliwych sieci. Zero kontaktu z...

  ...klientem. Konsultanci naprawdę neikompetentni. No serio - jak nie masz 5 cyferek kodu dostępu, to nikt ci nie pomoże ich odzyskać i nic nie mozesz zrobić ze swoją ofertą. Koniec długoletniej współpracy - jak się tak traktuje klienta, to nie mamy o czym rozmawiać.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Szymon

  , w dniu 11.05.2017Ocena:
  Mówiąc krótko: do rzyci. Problemy od samego...

  ...momentu podpisania umowy. Na mój rzekomo "nowy" numer telefonu na początu nieustannie wydzwaniali jacyś konsultanci w telewizji N czy innej biedafirmy w celu uregulowania zaległych należności w związku z wykupionym abonamentem pytając o niejakiego Pana Grzecha. Nie dość, że sam nim...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
1 2 3 4 5 »