Ocena instytucji

37%
Skorzystałoby ponownie: 153
63%
Nie skorzystałoby ponownie: 256
Zobacz statystyki
Plus

Plus

Ocena użytkowników

37%
Skorzystałoby ponownie: 153
63%
Nie skorzystałoby ponownie: 256

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 153
  • Głosy negatywne: 256
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
41%
59%
Jak oceniasz pracowników?
44%
56%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
41%
59%

Opinie o Plus

Korzystasz z usług Plus? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Plus

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Plus

 • Jarek

  , w dniu 19.03.2018Ocena:
  Uważajcie na cwaniaków z tej sieci...Mam z nimi...

  ...ciągle problemy..Albo :-( zabierają mi darmowe (przyznane w abonamencie) minuty do Krajów Unii i naliczają za rozmowy, albo cwaniak który przedłuża umowę nie informuje mnie o tym, że kradnie mi darmowe 120 min rozmów do krajów UE. Pytam złodzieja czy warunki umowy te same jak...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • Kaka

  , w dniu 14.03.2018Ocena:
  Firma schodzi na psy, korzystałem 20 lat i nigdy...

  ...więcej. Tam polityka jest nastawiona na maksymalny wyzysk klienta, wszelkimi sposobami. Na szczęście jest konkurencja a złodziejskiej firmie życzę szybkiej plajty.

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • virgias1337

  , w dniu 10.03.2018Ocena:
  KOSZMAR! Internet wolny chociaż mówią że...

  ...najszybszy na swiecie, CHYBA SOBIE KPINY ROBIĄ Z LUDZI! Nie da się korzystać Pobieranie 0,36Mb/s wysyłanie 1,53Mb/s a ping 728! MASAKRA! to co oni mówią w reklamach to tylko nabieranie ludzi! Puściłem sygnał koledze który jest w plus i dzwonie 3 sekundy i nic! Nawet mu się nic nie...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • nowy 432

  , w dniu 03.03.2018Ocena:
  Witam dnia 2 lutego 2018 roku zaniosłem do punktu...

  ...sprzedaży sieci Plus w kolnie telefon do naprawy w ramach gwarancji.Mineło 14 dni dzwonie do nich a oni nie odbierają telefonu ,pojechałem do nich osobiście ,pani z plusa powiedziała że telefon został wysłany do firmy regeneris ,zadzwoniłem do tego serwisu i oni twierdzą że nie...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Mary

  , w dniu 28.02.2018Ocena:
  Porażka. Nie polecam. Znów zlikwidowali zniżkę...

  ...za Plus Bank

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii