Ocena instytucji

15%
Skorzystałoby ponownie: 123
85%
Nie skorzystałoby ponownie: 716
Zobacz statystyki
Orange

Orange

Ocena użytkowników

15%
Skorzystałoby ponownie: 123
85%
Nie skorzystałoby ponownie: 716

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 123
  • Głosy negatywne: 716
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
21%
79%
Jak oceniasz pracowników?
20%
80%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
19%
81%

Opinie o Orange

Korzystasz z usług Orange? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Orange

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Orange

 • Ojciec Polak

  , w dniu 25.08.2017Ocena:
  Tragedia. Pracuję w bardzo poważnej firmie. 2...

  ...tygodnie temu była ta cała nawałnica co uszkodziła pomorze . Moja firma znajduję się nieopodal. Korzystamy z internetu orange, i po tej nawałnicy nie mamy dostępu do internetu. Nie bierzcie orange internet bo stracicie..

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Ola.19940504

  , w dniu 24.08.2017Ocena:
  Witam. Oto kilka słów o Orange... Każdy...

  ...namawiał zmień na Orange.. Tyle promocji,koszty małe.. Posluchalem i się zaczęło.. Poszedłem do salonu z prośbą o przeniesienie numeru gdyż wcześniej miałem w playu. Zostałem rzetelnie zapewniony ze salon Orange załatwi to za mnie.. Nie martwiąc się zgodziłem się na...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
 • Dorota

  , w dniu 24.08.2017Ocena:
  Orange wysyła mi dwa rachunki za...

  ...internet.Najpierw kwota 59zl a potem 90zl za dwa tygodnie.Tragedia tak ludzi uczciwych oszukiwać. Musi to zobaczyć prawnik.

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • ola

  , w dniu 22.08.2017Ocena:
  Korzystanie z orange to ciągłe problemy. nieraz...

  ...zdarzało się ze doładowałam konto a pieniądze nie wpłynęły albo zapłacić za pakiet którego nie otrzymałam. a potem wisisz wiekami na telefonie żeby wyjaśnić sprawę... Następny przykład: tydzień temu kupiłam starter w salonie orange , pani która mnie obsługiwała...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • Ania

  , w dniu 17.08.2017Ocena:
  Dramat! Byłam na czacie z niekometentną osoba -...

  ...nic nie potrafiła zaradzić na mój problem. Pisząc ocenę naprawdę szybko - nie miałam możliwości jej przesłać. JEDNA WIELKA PORAŻKA zmieniam operatora - tak się nie załatwia spraw z klientem - nie przy tej konkurencji na rynku. A szkoda, bo jestem już 20 lat w orange

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
« 3 4 5 6 7 »