Ocena instytucji

13%
Skorzystałoby ponownie: 127
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 828
Zobacz statystyki
Orange

Orange

Ocena użytkowników

13%
Skorzystałoby ponownie: 127
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 828

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 127
  • Głosy negatywne: 828
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
19%
81%
Jak oceniasz pracowników?
18%
82%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
18%
82%

Opinie o Orange

Korzystasz z usług Orange? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Orange

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Orange

 • FYI

  , w dniu 26.03.2018Ocena:
  DRAMAT!!! Rozwiązywanie problemu, które miało...

  ...trwać max 14 dni, trwa już 26 dni, po złożeniu reklamacji, miałem otrzymać odpowiedź do 7 dni i otrzymałem ją "Rozwiązanie problemy może potrwać jeszcze 3 tygodnie" - świetnie!. Tragiczna obsługa klienta, rozmowa z człowiekiem zaprogramowanym na komputer.

  Ta opinia jest przydatna
 • Henmik

  , w dniu 24.03.2018Ocena:
  Nie polecam tej sieci ...a jestem w niej od 18 lat...

  ...juz napewno nie przedluze z nimi umowy wszystim znajomym bede odradzał orange ,naciagaja na polaczeniach z biurem obslugi klienta ostatnio czekalem cos z 20 min..oczywiscie połäczenie platne..soezedaja uslugi mimo ze nie ma do nich dostepu,podpisali ze mna umowe na internet dom a jak...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • Damian123

  , w dniu 23.03.2018Ocena:
  Oferta abonamentowa nie jest najlepsza, ja...

  ...przeniosłem się z plusa i zamierzam przenieść moja dziewczyne do mobile vikings, zero zobowiązan i wszytsko no limit, dodatkowo dużo internetu. Procedura przeniesienia jest dogodna i w przeciwieństwie do orange można sie do vikingów dodzwonić...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • Adunia1991

  , w dniu 22.03.2018Ocena:
  Firma Orange to złodzieje naciagajacy ludzi na...

  ...pieniądze, perfidnie ukrywają dodatkowe koszta tłumacząc że wszystko jest zawarte w umowie a w rozmowie z konsultantem pomimo pytań ich nie ujawniaja. Nikomu nie polecam przejścia do nich na abonament. Każdej osobie która zapyta się o opinię odradzam współpracę z tymi złodziejami i oszustami.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • michau

  , w dniu 20.03.2018Ocena:
  ktos dostal uszkodzony tv samsung 55cali od...

  ...orange?? i ma klopot z reklamacja jego??

  Ta opinia jest przydatna