Ocena instytucji

13%
Skorzystałoby ponownie: 128
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 865
Zobacz statystyki
Orange

Orange

Ocena użytkowników

13%
Skorzystałoby ponownie: 128
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 865

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 128
  • Głosy negatywne: 865
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
19%
81%
Jak oceniasz pracowników?
18%
82%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
18%
82%

Opinie o Orange

Korzystasz z usług Orange? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Orange

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Orange

 • Aleksandra

  , w dniu 11.06.2018Ocena:
  zawiedziona zarówno praca w dziale technicznym...

  ...którzy przekazywali mi błędne informacje przez 5 dni dzwonienia tam. Ponadto zaoferowali mi w salonie umowę Orange love okazało się że nie ma możliwości podłączenia tego sprzętu pod kątem telewizji ani szybszego internetu - czuje się oszukana bo monterzy którzy byli zaplanowani...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • lolita

  , w dniu 11.06.2018Ocena:
  Zwykli oszuści i złodzieje. Powinni Was...

  ...zlikwidować całkowicie z rynku. Macie do zaoferowania, starego Alcatela który jest wart 50 zł chcecie wcisnąć go z opłatą co miesiąc 62 zł, na okres roku czasu :D W dodatku wysyłacie, że trzeba doładować konto a, za chwile te pieniądze doładowane giną a, wy znów chcecie żeby...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
 • kkkkkk

  , w dniu 08.06.2018Ocena:
  Co tu dużo mówić neostrada biznes do 20Mb/s a...

  ...jest notorycznie wysyłania 0,4Mb/s a ściągania 0,7Mb/s a pink od 150ms nawet do 555 a już raz miałem 1200ms , kupa gruzu i tona mułu z tego całego mega Orange.

  Ta opinia jest przydatna
 • Anna

  , w dniu 06.06.2018Ocena:
  chcesz spać spokojnie kilka lat to nie daj się...

  ...wrobić w orange orżną cie i oszukają a konsultanci oskarżą ciebie o zastraszanie chęć wyłudzenia, oczywiście jak będą chcieli z tobą rozmawiać bo z byle kim to oni nie rozmawiają. Ciekawe jak się czuje taki konsultant wiedząc że ludzie życzą tego co najgorsze.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • jeszcze mam umowe

  , w dniu 06.06.2018Ocena:
  2tygodnie temu dostalem sms z orange ze wyslali...

  ...pakiet na lowe umowe podpisania a nic nie zamwialem nie przyjelem przyslali tez ze zmienili fakture z papierowej na elekroniczna robia wszystko aby zarobic pieniadze telefonujac mowia siec numer 1 dla mnie oszust 1

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii