Ocena instytucji

17%
Skorzystałoby ponownie: 109
83%
Nie skorzystałoby ponownie: 529
Zobacz statystyki
Orange

Orange

Ocena użytkowników

17%
Skorzystałoby ponownie: 109
83%
Nie skorzystałoby ponownie: 529

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 109
  • Głosy negatywne: 529
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
24%
76%
Jak oceniasz pracowników?
23%
77%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
21%
79%

Opinie o Orange

Korzystasz z usług Orange? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Orange

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Orange

 • Doktor

  , w dniu 30.09.2016Ocena:
  W ORANGE uwaga na połączenia z Internetem. Za...

  ...połaczenie z przeglądarką (czytanie wiadomości) w czasie 30min. zapłaciłem 60zł ( 1 MB kosztuje 5zł ) Dlaczego TAK SPORO w pakiecie 1MB kosztuje kilka groszy, ale nie każdy o tym wie i nie każdy włączy na czas. Rozumiem, ze pakiet obniża koszty kilka razy ale nie kilkaset.

  Ta opinia jest przydatna
 • Piotr

  , w dniu 28.09.2016Ocena:
  Tylko nie Orange. Jestem klientem tej firmy od 1...

  ...miesiąca. Złożyłem już 4 reklamacje. 3 rozpatrzono pozytywnie, ale nie o to chodzi. Przysyłają na piśmie, że uwzględniają reklamacje a następnie obciążają konto jak by reklamacji nie było. To jakaś porażka. Niestety muszę się jeszcze boksować z tą firma 22 miesiące. Szczerze odradzam.

  Ta opinia jest przydatna
 • lerek

  , w dniu 27.09.2016Ocena:
  Złodziejstwo na karty prepaid Wiele razy nie...

  ...wykorzystałem wykupionych środków I co orange wziął sobie do kieszeni,bo mu się należy Dziadostwo do n-tej potęgi i nic więcej Nigdy orange niech się udławią

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • Patryk Szindler

  , w dniu 25.09.2016Ocena:
  Banda złodziei, okradają miesięcznie mojego...

  ...ojca, ma 70 lat to można naciągać :) był w salonie miał płacić za dwa telefony 100zł miesięcznie (wiem bo byłem przy tym) Pani ładnie nakręciła makaron na uszy bo płaci się ponad 200zł, nie polecam z całego serca.

  Ta opinia jest przydatna
 • Paulina

  , w dniu 24.09.2016Ocena:
  zadzwonilam dzisiaj z problemem zablokowania mi...

  ...numeru na kartę a pani powiedziała że nie wie jak mi pomóć i że mogę napisać zażalenie pisemne śmiechu warte ten cały orange

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
1 2 3 4 5 »