Ocena instytucji

18%
Skorzystałoby ponownie: 108
82%
Nie skorzystałoby ponownie: 484
Zobacz statystyki
Orange

Orange

Ocena użytkowników

18%
Skorzystałoby ponownie: 108
82%
Nie skorzystałoby ponownie: 484

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 108
  • Głosy negatywne: 484
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
25%
75%
Jak oceniasz pracowników?
24%
76%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
23%
77%

Opinie o Orange

Korzystasz z usług Orange? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Orange

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Orange

 • szeregowy

  , w dniu 24.06.2016Ocena:
  Prawie 3 miesiące temu zawarłam z Orange umowę...

  ...na usługę TV.Otrzymałam pakiet na 90 programów TV.Obserwuję,że powoli znikają programy,które miałam zagwarantowane umową.Dlaczego muszę nadal płacić wysoki abonament,skoro oferta została ograniczona.Czy to jest uczciwe?Ostrzegam nie korzystajcie z Neostrady,bo zostaniecie oszukani jak ja.

  Ta opinia jest przydatna
 • rafi

  , w dniu 21.06.2016Ocena:
  Najgorsza firma w jakiej mialem telefon co miesiac...

  ...reklamacje , nerwy . Podpisalem umowe na drugi tel to zabrali mi rabaty .ktore byly na pierwszym abonamencie kara za podpisanie drugiej umowy . Tak orange dba o swoich klientow !!!

  Ta opinia jest przydatna
 • janusz s.

  , w dniu 21.06.2016Ocena:
  Złodziejska firma. Złączają internet w...

  ...telefonie (100MB) żeby co 2 miesiące wyłudzić 5 zł i ne można tej usługi dezaktywować - celowo stosują tę pułapkę na klientów.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • ryko

  , w dniu 19.06.2016Ocena:
  Konsultanci i doradcy bok kłamią i oszukują,

  przynajmniej w sprawach finansowych. Umowy celowo sporządzone są w jakimś pseudo prawniczym bełkocie. Naliczanie opłat za internet jest też pokomplikowane, jakieś płatne schody które można pominąć SMS, ale doradca bok jakoś o tym nie chciał wspomnieć. Ostrzegam i odradzam.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • NIE mam zadnego pseudonimu

  , w dniu 19.06.2016Ocena:
  PORAŻKA najgorsz firma na swiecie wszystko jest...

  ...niedobra a przedewszystkim internet nigdy nie chodzi zawsze sie zacina a internet natelefonie 2G starczy na pare minut szefa powinni do więzienia posadzić za oszustwoizamknąc ten burdel .. nie wspomnie o smsach co orangewysyłado swojich klientów a potem karze za nie płacic300-400zł za...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
1 2 3 4 5 »