Ocena instytucji

67%
Skorzystałoby ponownie: 40
33%
Nie skorzystałoby ponownie: 19
Zobacz statystyki
Nordea

Nordea

Ocena użytkowników

67%
Skorzystałoby ponownie: 40
33%
Nie skorzystałoby ponownie: 19

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 20
  • Głosy negatywne: 11
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 14
  • Głosy negatywne: 3
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 6
  • Głosy negatywne: 5

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
65%
35%
Jak oceniasz pracowników?
71%
29%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
67%
33%

Opinie o Nordea

Korzystasz z usług Nordea? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Nordea

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Nordea

 • Ewelina Kownacka

  , w dniu 24.11.2013Ocena:
  Bank przyjazny klientowi, w placówkach szybka i sprawna pomoc, bez

  Bank przyjazny klientowi, w placówkach szybka i sprawna pomoc, bez względu na to, czy chcę wypłacić pieniądze, czy wpłacić ja na konto nie muszę iść do oddziału (bankomaty i wpłatomaty), przyjazna infolinia, zawsze pomocna i sympatyczna. Bank bez zbędnych opłat. Strona internatowa...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  43Przydatność opinii
 • Agnieszka

  , w dniu 23.11.2013Ocena:
  Posiadam konto internetowe i kredyt w tym banku już ponad 3 lata.

  Posiadam konto internetowe i kredyt w tym banku już ponad 3 lata. Korzystanie z usług jest bardzo proste i przejrzyste, a ostatnio dodano jeszcze więcej ułatwień. Przelewy i prowadzenie konta bez opłat a za karty płatnicze płacimy nie dużo. Jestem bardzo zadowolona.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Jadwiga Smulko

  , w dniu 20.11.2013Ocena:
  Bardzo dobra obsługa konta - minimalne opłaty za prowadzenie konta i

  Bardzo dobra obsługa konta - minimalne opłaty za prowadzenie konta i kartę kredytową. Miła i fachowa obsługa w oddziale w Galerii Mokotów.

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii
 • Dorota

  , w dniu 18.09.2013Ocena:
  Zrezygnowana

  Właśnie zrezygnowałam z ich usług, ale chyba nikogo to nie obeszło, dostałam pismo że jak nie zapłacę polisy to mnie wyrzucą, sama się wyrzuciłam!!! Polisa zawarta 10 lat temu i nikt przez ten czas nie zadzwonił z pytaniem czy coś się w moim zyciu zmieniło, może chcę coś...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  7Przydatność opinii
 • ostrowska

  , w dniu 18.09.2013Ocena:
  witam opinia o moim banku w tej chwili jest negatywna ,ponieważ nie

  witam opinia o moim banku w tej chwili jest negatywna ,ponieważ nie przysłano mi nowej karty i w piątek 13. bankomat zabrał moja w związku z braku terminu a co najlepsze w weekend w zadnym oddziale nie nie działa kasa i przez weekend zostałam bez srodkow .szczęście ze nie wyjechałam bo...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii