Ocena instytucji

67%
Skorzystałoby ponownie: 40
33%
Nie skorzystałoby ponownie: 19
Zobacz statystyki
Nordea

Nordea

Ocena użytkowników

67%
Skorzystałoby ponownie: 40
33%
Nie skorzystałoby ponownie: 19

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 20
  • Głosy negatywne: 11
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 14
  • Głosy negatywne: 3
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 6
  • Głosy negatywne: 5

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
65%
35%
Jak oceniasz pracowników?
71%
29%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
67%
33%

Opinie o Nordea

Korzystasz z usług Nordea? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Nordea

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Nordea

 • Edyta Labuda

  , w dniu 22.08.2013Ocena:
  Jestem zadowolonym klientem tegoż banku od lat paru, obsługa miła i

  Jestem zadowolonym klientem tegoż banku od lat paru, obsługa miła i kompetentna w każdym oddziale do którego człowiek wejdzie. POLECAM jako rzetelny BANK, w którym się miło spędza czas i załatwia wszelkie sprawunki :-)

  Ta opinia jest przydatna
  13Przydatność opinii
 • Ryszard Kurczab

  , w dniu 26.06.2013Ocena:
  Szwedzka solidność.

  Spokój, cisza i fachowa obsługa.

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
 • dorota

  , w dniu 26.08.2013Ocena:
  Byłam kiedyś agentem Nordea. Szkolono nas na doradców i pomoc dla klienta. Zdaje się że niewiele z tego zostało. Agent który mnie obsługiwał został odsunięty, nie wyznaczono nikogo na jego miejsce. Wszelkich informacji muszę szukać na infolinii, która też

  Byłam kiedyś agentem Nordea. Szkolono nas na doradców i pomoc dla klienta. Zdaje się że niewiele z tego zostało. Agent który mnie obsługiwał został odsunięty, nie wyznaczono nikogo na jego miejsce. Wszelkich informacji muszę szukać na infolinii, która też sporo do życzenia...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
 • Agnieszka

  , w dniu 23.11.2013Ocena:
  Posiadam konto internetowe i kredyt w tym banku już ponad 3 lata.

  Posiadam konto internetowe i kredyt w tym banku już ponad 3 lata. Korzystanie z usług jest bardzo proste i przejrzyste, a ostatnio dodano jeszcze więcej ułatwień. Przelewy i prowadzenie konta bez opłat a za karty płatnicze płacimy nie dużo. Jestem bardzo zadowolona.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Żurowski

  , w dniu 13.01.2014Ocena:
  Przez wiele lat byłem zadowolony z oferty banku Nordea. Jednak w ubiegłym

  Przez wiele lat byłem zadowolony z oferty banku Nordea. Jednak w ubiegłym roku pewne sprawy bardzo mi się nie spodobały. Przede wszystkim sposób informowania o zmianach prowadzenia konta. Chodzi mi tutaj o wprowadzenie opłaty za prowadzenie konta, oraz opłaty za sprawdzanie stanu konta w...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  49Przydatność opinii