Ocena instytucji

50%
Skorzystałoby ponownie: 3
50%
Nie skorzystałoby ponownie: 2
Zobacz statystyki
Noble Bank

Noble Bank

Ocena użytkowników

50%
Skorzystałoby ponownie: 3
50%
Nie skorzystałoby ponownie: 2

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 1
  • Głosy negatywne: 2
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 1
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 1
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
33%
67%
Jak oceniasz pracowników?
33%
67%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
33%
67%

Opinie o Noble Bank

Korzystasz z usług Noble Bank? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Noble Bank

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Noble Bank

 • Filip

  , w dniu 04.12.2013Ocena:
  Oddział Szczecin-Porażka

  Pomimo umówienia o ustalonym czasie Panstwo private bankierzy kaza na siebie czekac od 15 do 25 min. Dzieci, swiezo po studiach, których posadzono na obrotowych fotelach w "gabinetach", zupełnie ( z racji wieku) nie mających pojęcia o relacji z klientami 7 cyfrowymi. Porażka.

  Ta opinia jest przydatna
  39Przydatność opinii
 • Paulina

  , w dniu 16.09.2013Ocena:
  Jestem klientką tego banku już kilka lat i jestem bardzo zadowolona.

  Jestem klientką tego banku już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Konto mam darmowe bankomaty też to bardzo wygodne. Polecam

  Ta opinia jest przydatna
  41Przydatność opinii
 • Dawid

  , w dniu 07.07.2013Ocena:
  Ehhhh

  Brak profesjonalizmu pracowników ,mizerny kontakt z klientem.Mała albo żadna znajomość procedur do udzielania kredytów. Klient traktowany jest jak zło konieczne. Dokumenty które są dostarczone przez wnioskodawce ,są przeglądane po 5 razy. Ciężko się zorientować o co chodzi.Gdy już...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  37Przydatność opinii