Ocena instytucji

13%
Skorzystałoby ponownie: 2
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 13
Zobacz statystyki
HORCUS INVESTMENT GROUP S.A.

HORCUS INVESTMENT GROUP S.A.

Ocena użytkowników

13%
Skorzystałoby ponownie: 2
87%
Nie skorzystałoby ponownie: 13

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 2
  • Głosy negatywne: 13
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
17%
83%
Jak oceniasz pracowników?
17%
83%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
17%
83%

Opinie o HORCUS INVESTMENT GROUP S.A.

Korzystasz z usług HORCUS INVESTMENT GROUP S.A.? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o HORCUS INVESTMENT GROUP S.A.

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o HORCUS INVESTMENT GROUP S.A.

 • pomoc

  , w dniu 21.07.2017Ocena:
  Dzień dobry, jeśli jest tu ktoś, kto nie...

  ...odzyskał kapitału bądź z odsetek z inwestycji w obligacje tej firmy - zapraszam do kontaktu. Pomogłem już wielu obligatariuszom w odzyskaniu pieniędzy wtopionych w trefne inwestycje. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu mailowego: obligacje.pomoc@gmail.com

  Ta opinia jest przydatna
  27Przydatność opinii
  • Jankes

   , w dniu 27.09.2017
   Obligatariusze, którzy zakupili obligacje korporacyjne od spółki Q Group SA w okresie od 1 stycznia 2017 r do 30 czerwca 2017 r serii A 01, A 02 , A 03 itd. niechaj się zgłoszą pod numer tel. 505222132 i uzyskają niezwykle ważne informacje o obligacjach j\w. lub pod adres e-mailowy januszslezak1@wp.pl
  • Wypowiedz się
 • Łukasz

  , w dniu 31.05.2017Ocena:
  Reprezentujemy osoby pokrzywdzone działaniami...

  ...spółki Horcus. Oferujemy reprezentowanie przez adwokata na każdym etapie postępowania karnego prowadzonego w sprawie tego podmiotu. Pobieramy wynagrodzenie z dołu, wyłącznie od kwoty faktycznie wyegzekwowanej od ww. firmy oraz osób związanych z ww. firmą. Nie pobieramy żadnych...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  32Przydatność opinii
 • Franklin

  , w dniu 30.05.2017Ocena:
  Z tego co się dowiedziałem, trwa postępowanie...

  ...sądowe w celu ustanowienia Restrukturyzacji Sanacyjnej. Jeżeli sąd ją zatwierdzi, to na okres restrukturyzacji wstrzymane są wszelkie postępowania egzekucyjne (przynajmniej tak zrozumiałem z informacji znalezionych w internecie). Aktualnie zapoznaję się z ustawą.

  Ta opinia jest przydatna
  21Przydatność opinii
 • pomocobligacje.pl

  , w dniu 09.05.2017Ocena:
  Witam, jeżeli czujesz się oszukany przez firmę,

  której obligację nabyłeś/aś bo obiecywali wysoki zysk ale do drodze coś poszło nie tak i nie zwrócili kapitału lub odsetek napisz do Nas. wsparcie@pomocobligacje.pl Pomożemy odzyskać Twój kapitał i odsetki.

  Ta opinia jest przydatna
  28Przydatność opinii
  • Ania

   , w dniu 15.05.2017
   Polecam. Proces przebiegł bardzo sprawnie. Profesjonalne podejście do człowieka. Udało mi się na tej współpracy nawet zarobić.
  • mad

   , w dniu 21.06.2017
   Współpracowałem z tą grupą. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kapitał odzyskałem i dzięki nim zacząłem na nim zarabiać. Oby więcej takich osób na polskim rynku.
  • Wypowiedz się
 • pomoc

  , w dniu 09.05.2017Ocena:
  Jeżeli ktoś nadal ma problem z odzyskaniem...

  ...odsetek lub kapitału z inwestycji w obligacje proszę o kontakt mailowy. Pomogłem już wielu osobom w zdobyciu od emitenta pieniędzy więc służę pomocą. Zainteresowane osoby proszę o kontakt : obligacje.pomoc@gmail.com

  Ta opinia jest przydatna
  28Przydatność opinii
  • Ania

   , w dniu 15.05.2017
   Witam, W przeszłości korzystałam z usług osoby, która pod w/w mailem oferuje pomoc. Jestem bardzo zadowolona, pozdrawiam
  • Wypowiedz się
1 2 3 »