Ocena instytucji

29%
Skorzystałoby ponownie: 143
71%
Nie skorzystałoby ponownie: 350
Zobacz statystyki
NETIA

NETIA

Ocena użytkowników

29%
Skorzystałoby ponownie: 143
71%
Nie skorzystałoby ponownie: 350

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 143
  • Głosy negatywne: 350
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
26%
74%
Jak oceniasz pracowników?
22%
78%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
24%
76%

Opinie o NETIA

Korzystasz z usług NETIA? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o NETIA

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o NETIA

 • SAD

  , w dniu 27.03.2018Ocena:
  A ja napisze że nie mam się do czego...

  ...przyczepić. Internet + 3xTV Zdarza się że przerywy Tv ale rzadko, tylko że tak jest u wszystkich operatorów. Przejść na światłowód jakoś mi się nie chce, bo po co mam szukać problemów. Jest dobrze więc po co to zmieniać !!!!!!!!

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
 • Ala

  , w dniu 24.03.2018Ocena:
  Co jakiś czas wyłanczają mi kanały filmowe a...

  ...powiny być przez cały czas umowy takie jak wybrałam a na infolinie dzwonić to trzeba mieć anielską cierpliwość

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
 • bp

  , w dniu 21.03.2018Ocena:
  Ostrzegam przed kontaktem z Netia....co ja teraz...

  ...przechodzę z nimi to nie da się opisać...nie mam już kompletnie siły, nie ma możliwości by ktoś z tej mafii podjął normalną konstruktywną rozmowę. Naciągają na wszystko, mam już dwie umowy, podpisane czy nie podpisane, nie wiem bo to "rozmowa telefoniczna, to się nie daje...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii
  • Marta

   , w dniu 29.03.2018
   To proszę sprawę zgłosić do odpowiednich organów. Właśnie szukam opinii bo chciałam dziś skorzystać z ich oferty ale szczerze powiem, jestem zniesmaczona... Powodzenia życzę i m.in dziękuję za opinię.
  • Anty netia

   , w dniu 01.04.2018
   a i ja dopiszę swoje 3 grosze, miałem też chęć na te firme ale odpuszczam.... ludzie!!!jeśli zależy Wam na Waszych pieniądzach-zróbcie profil na FB zbierzcie się w kupę, pozew zbiorowy + skarga do urzędu kontroli elektronicznej!!! Kochani!!-Nie jestem w Netii ale gdy nawet kiedyś jeden dzień neta nie miałem-dostałem rozliczenie reklamacji.
  • Wypowiedz się
 • Iza

  , w dniu 19.03.2018Ocena:
  Witam. Porażka po całości brak usług od 4 dni...

  ...dzwonie na infolinię i słyszę ze usterka zostanie usunięta dzisiaj i tak od 4 dni i nadal nic. Umowa zawarta od 7 dni, jak tak długo usuwają usterkę to mam wrażenie ze kable im ukradli

  Ta opinia jest przydatna
  7Przydatność opinii
 • okradziony przez netie

  , w dniu 19.03.2018Ocena:
  takiego oszustwa jak netia to majstersztik...

  ...cztajcie opinie a stwierdzicie ze mam racie juz napisałem list do ministra sprawiedliwosci napiszcie i wy moze jak bedzie tysiac listow to sie nimi zajmą i ukrócą to zlodziejstwo i oszukanstwo oraz wyzysk i nieswiadomosc ludzi

  Ta opinia jest przydatna
  5Przydatność opinii