Ocena instytucji

33%
Skorzystałoby ponownie: 137
67%
Nie skorzystałoby ponownie: 276
Zobacz statystyki
NETIA

NETIA

Ocena użytkowników

33%
Skorzystałoby ponownie: 137
67%
Nie skorzystałoby ponownie: 276

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 137
  • Głosy negatywne: 276
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
28%
72%
Jak oceniasz pracowników?
25%
75%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
27%
73%

Opinie o NETIA

Korzystasz z usług NETIA? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o NETIA

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o NETIA

 • tomek

  , w dniu 10.10.2017Ocena:
  Internet 50 mb a jest w przedziale 25-35mb, mniej...

  ...nie ma. Oferta tv dobra, łatwo dopasować pod siebie. Sprzęt w porównaniu do multimedi, mega sprawny przez dwa lata żadnej grubszej awari chyba raz czy dwa sie zawiesił. Uwaga dla oglądaczy meczy na Eleven , przy szybkiej akcji spada jakość hd.

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
 • jasiek

  , w dniu 07.10.2017Ocena:
  Przedstawiciele Netii kłamią, byleby zachęcić...

  ...do podpisania umowy. Rzeczywistość późniejsza jest kompletnie inna, niż to, co opisują. Fakt jest taki, że jakość i ilość usług w stosunku do ceny wypada na niekorzyść Netii.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • filip

  , w dniu 06.10.2017Ocena:
  Nie darady grac w gry zacna sie itp

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • Klaudia

  , w dniu 04.10.2017Ocena:
  Nie polecam firmy Netia!! Przez rok mozna...

  ...powiedziec, ze bylo okey z netem dopoki nie skonczyla mi sie umowa sami przedluzyli umowe nie informujac klienta od tego momentu zaczely sie problemy z netem dzwoniac na infolinie zglaszajac problem twierdzili ze mamy internet a jak proszac zeby informatyk przyjechal to wielce bariere cisneli...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
  • Klientka

   , w dniu 09.10.2017
   Dopóki trwa umowa wszystko jest ok. W momencie gdy chciałam umowę zerwać zaczęły się problemy. Firma bezpodstawnie przedłużyłam usługę. Konsultanci totalnie niepomocni i niekompetentni. Nie polecam!!
  • Wypowiedz się
 • PK

  , w dniu 02.10.2017Ocena:
  Przedstawiciele Netii OSZUKUJĄ! W związku z...

  ...planowaną przeprowadzką szukałem operatora Internetu na 1 rok. Podpisałem z Netią umowę na 2 lata, gdyż Przedstawiciel Netii w Lublinie (K. Barzycki) zapewnił mnie, że po roku przeniosą mi Internet na nowe mieszkanie (za 1 zł), a jeśli to nie będzie możliwe, umowa zostanie...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
« 1 2 3 4 5 »