Ocena instytucji

34%
Skorzystałoby ponownie: 135
66%
Nie skorzystałoby ponownie: 264
Zobacz statystyki
NETIA

NETIA

Ocena użytkowników

34%
Skorzystałoby ponownie: 135
66%
Nie skorzystałoby ponownie: 264

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 135
  • Głosy negatywne: 264
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
29%
71%
Jak oceniasz pracowników?
25%
75%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
26%
74%

Opinie o NETIA

Korzystasz z usług NETIA? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o NETIA

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o NETIA

 • Oszukany przez Dialog/Netie

  , w dniu 15.09.2017Ocena:
  Nie skorzystałbym z tego internetu nigdy więcej,

  nie dość, że wolny internet to jeszcze telewizja cały czas się zacina przez przestarzały sprzęt, który oferują. Korzystałem przez 6 lat ponieważ nie miałem żadnej innej alternatywy po zakończeniu umowy musiałem płacić rachunki przez 3 miesiące za nic!!!

  Ta opinia jest przydatna
 • Albion121

  , w dniu 09.09.2017Ocena:
  Żałosna firma, w telefonie mam szybszy internet...

  ...i stabilniejszy, po 14 dni nie zrezygnowałem, bo stwierdziłem, że mimo iż wolniejszy to jako tako można podziałać, ale w dniu 15 już problemy ze stabilnością... Syf i tyle powiem. Nie polecam firmy, nie wiem jak z innymi ofertami ich typu TV, ale jak działa to jak internet to odradzam ;3

  Ta opinia jest przydatna
 • Ślązak

  , w dniu 08.09.2017Ocena:
  Zamówiłem w Netii super pakiet za 50zł Internet...

  ...z TV. Za dwa dni pojawił się u mnie fachowiec i powiedział za tu widzi problemy i będę musiał poczekać. Postanowiłem zrezygnować, nie będę czekać niewiadomo jak długo. Tego samego dnia zadzwonił do mnie akwizytor z Vectry ( nie wiem skąd miał moje dane osobowe ) obiecał że...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • monika

  , w dniu 06.09.2017Ocena:
  Nigdy w życiu !! Rozwiązałam umowę odesłałam...

  ...wszystkie sprzęty a wysyłają mi listy z karą za nie odesłany sprzęt. Wirtualne sprzęty sobie dopisują. Burdel na magazynie mają. Czytajcie dobrze wszystko przy montażu ponieważ montują mniej sprzętu niż napisane w umowie, a potem przy rozwiązaniu umowy przysyłają kary. jednym słowem złodzieje!!

  Ta opinia jest przydatna
 • JeoMnemonic

  , w dniu 05.09.2017Ocena:
  Największe gówno jakie widziałem oferują...

  ...usługi których nie mogą technicznie zrealizować, oczywiście o tym nie informują informacją światłowód to też oszustwo nie ma żadnego światłowodu, tzn gdzieś tam jest. I tak np. do sieci po kablu (zwykły Ethernet 100 Mbps - tak taki prehistoryczny) próbują podpinać...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
1 2 3 4 5 »