NC+
NC+

Ocena instytucji

19%
Skorzystałoby ponownie: 60
81%
Nie skorzystałoby ponownie: 255
Zobacz statystyki
NC+

NC+

Ocena użytkowników

19%
Skorzystałoby ponownie: 60
81%
Nie skorzystałoby ponownie: 255

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 60
  • Głosy negatywne: 255
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
17%
83%
Jak oceniasz pracowników?
20%
80%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
21%
79%

Opinie o NC+

Korzystasz z usług NC+? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o NC+

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o NC+

 • Magdalena Zofia

  , w dniu 24.01.2018Ocena:
  Nie dajcie sie nabrac na telefon za 19.99zl . Ja...

  ...to zrobilam. Pierwsze 3 miesiace miały byc gratis. Pierwszy rachunek juz po kilku dniach to byla kwota 45zl. Po rozmowie z konsultantem dowiedzialam sie ze to za smsy ktore przychodza do mnie(ze ja za nie płace)skandal,bo zadne nie przychodziły,tylko od ludzi ktorych znam! Kazałam je...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  14Przydatność opinii
 • JA

  , w dniu 11.01.2018Ocena:
  ostatni raz przedłużyłem umowę z NC+ a jestem...

  ...ich abonentem od kilku lat .Już się nie dam nabrać .NC+ nie jest już konkurencyjna ,są na rynku lepsi dostawcy tv i nie tylko. Chciałem konkretne kanały i miało być ok niestety konsultant delikatnie rozminął się z tym co jest realnie w ofercie.

  Ta opinia jest przydatna
  10Przydatność opinii
 • tom

  , w dniu 03.01.2018Ocena:
  mam 3 dekodery i tygodniowo trzeba latać i...

  ...odbijać główną kartę z 8 razy z piętra na piętro a po za tym nie mogę się zalogować na swoje konto nawet po instruktarzu od obsługi , żenada jestem klientem już kila lat , kończy mi się umowa więc może czas na zmianę

  Ta opinia jest przydatna
  18Przydatność opinii
 • endriu

  , w dniu 23.12.2017Ocena:
  Syf i tyle. Nie kupujcie tego gów...a. Od...

  ...sierpnia się proszę aby przyszedł instalator i naprawił mi niesprawną TV - 6 dekoderów w lokalu. To nie ich interes bo oni nie instalują telewizji. Nie biorą odpowiedzialności za ,,autoryzowanych instalatorów,, A instalator ma to serdecznie w du...e. Kasę za to zabrał. NC+ to...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  17Przydatność opinii
 • Katarzyna

  , w dniu 23.12.2017Ocena:
  Podpisujac umowe wciskaja kit,ze montaz bedzie...

  ...kosztowal 250zl. Jak przychodzi co do czego konieczny jest zakup modemu za 100zl. Wciskany przez montera plus 50zl. Za złączki . Laczny koszt 400zl!!!!! NIE POLECAM!!!!

  Ta opinia jest przydatna
  17Przydatność opinii
« 3 4 5 6 7 »