NC+
NC+

Ocena instytucji

18%
Skorzystałoby ponownie: 42
82%
Nie skorzystałoby ponownie: 197
Zobacz statystyki
NC+

NC+

Ocena użytkowników

18%
Skorzystałoby ponownie: 42
82%
Nie skorzystałoby ponownie: 197

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 42
  • Głosy negatywne: 197
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
16%
84%
Jak oceniasz pracowników?
20%
80%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
22%
78%

Opinie o NC+

Korzystasz z usług NC+? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o NC+

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o NC+

 • Nabrany

  , w dniu 23.04.2017Ocena:
  nc+ to złodzieje i oszuści. Umowy nie można...

  ...rozwiązać ani zawiesić nawet w sytuacji gdy nie ma możliwości odbioru platformy. Odwołanie się do sądu powszechnego nic nie daje: nc+ ma zawsze rację! Musisz płacić abonament za niewykonaną usługę. NIE POLECAM!

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • bożena

  , w dniu 22.04.2017Ocena:
  Korzystałam przez 2 lata z ich uslug, pieniądze...

  ...wrzucone w błoto. Same reklamy wieczne powtórki i nękają cy telefonami telemarketer którzy nie przyjmują do wiadomości, że wypowiadam umowę bezpowrotnie. Dzwonią po 72 razy dziennie. Koszmar. To jest najgorsza firma jaką znam. NIE POLECAM I ODRADZAM

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Jarek

  , w dniu 16.04.2017Ocena:
  Najgorsza telewizja na świecie!!! Na starych...

  ...dekoderach wszystko było możliwe tutaj nic nie działa i wszystko jest zablokowane mimo że mam pełny pakiet!!! Pilot nie jest czytelny tylko przy włączonym świetle da się go odczytać i włączyć to co się chce, zniknęło wiele opcji jak np. "znajdź podobny program", nie można...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
 • karl

  , w dniu 13.04.2017Ocena:
  kontak z ta firma tragedia jak sie spuznisz z...

  ...płatnosciami jeden dzień to lamet dzisiaj czekam na połaczenie juz 1,5 godz jeszcz troche to od tej muzyki fortepianowej dostane na głowe zwykło penerstwo

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii
 • Ska

  , w dniu 04.04.2017Ocena:
  Firma stosuje nieuczciwe praktyki - nalicza...

  ...nienalezne oplaty, trzeba reklamowac - a później jeszcze raz sie odwolywac i żadac pliku z nagrana rozmwa z konsultamtem, aby anulowali oplaty. Infolinia wprowadza w blad o możliwości wymiany dekodera. Fatalnie! Odradzam!

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
1 2 3 4 5 »