NC+
NC+

Ocena instytucji

18%
Skorzystałoby ponownie: 42
82%
Nie skorzystałoby ponownie: 187
Zobacz statystyki
NC+

NC+

Ocena użytkowników

18%
Skorzystałoby ponownie: 42
82%
Nie skorzystałoby ponownie: 187

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 42
  • Głosy negatywne: 187
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
16%
84%
Jak oceniasz pracowników?
20%
80%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
23%
77%

Opinie o NC+

Korzystasz z usług NC+? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o NC+

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o NC+

 • Boleslaw

  , w dniu 10.02.2017Ocena:
  Bardzo solidna oferta za rozsądną cenę.

  Jakość pierwsza klasa. Zdarzyło mi się złożyć reklamację na wysokość rachunku po przedłużeniu umowy. Po zgłoszeniu, że konsultant poinformował mnie inaczej niż zaakceptowana przeze mnie umowa, NC plus faktycznie zweryfikowali moją rozmowę z konsultantem i po dwóch dniach rabat...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • Tera

  , w dniu 22.01.2017Ocena:
  Wprowadzili nową funkcję "NC+ Poleca" . Nowe...

  ...oprogramowanie dekodera podczas instalacji, bez zgody użytkownika formatuje dysk, co w rezultacie wymazuje jego zawartość. W taki sposób, bez zgody abonenta, zostały zlikwidowane wszystkie nagrania.

  Ta opinia jest przydatna
 • Zawiedziony klient

  , w dniu 19.01.2017Ocena:
  Nie polecam przez telefon drugi raz zostałem...

  ...oszukany przez nc pan przez telefon mówi mi co innego a włącza inny pakiet mniejszy i znowu musze ja sie starac i udowodnić że zostałem oklamany uwaga na zawiercie umowy przez tel

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Intense

  , w dniu 13.01.2017Ocena:
  Beznadziejny kontakt. Wysylalam potwierdzenie.

  Wplaty wmawiaja ze nie dastali, udaja ze zasiegu nie ma gdzie wczesniej rozmawialam z konsultantka przez 5min I bylo ok. Zenada... przekierowywanie ciagle do kogos innego bez skutkow zalatwienia sprawy !!! Nie radze!!!

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
 • zadowolony

  , w dniu 10.01.2017Ocena:
  Zdecydowanie polecam... mam telewizje od ponad...

  ...roku i bardzo sobie chwale... nie są najtansi ale jakość obrazu i dźwięku rekompensuje wszystko. Używałem wcześniej pakietu takich dostawców jak Polsat, Multimedia, Vectra czy Toya i przyznam szczerze daleko im z jakością do NC+ a ceny za podobny pakiet nie wiele były mniejsze. U...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
1 2 3 4 5 »