Ocena instytucji

7%
Skorzystałoby ponownie: 25
93%
Nie skorzystałoby ponownie: 319
Zobacz statystyki
MultiMedia

MultiMedia

Ocena użytkowników

7%
Skorzystałoby ponownie: 25
93%
Nie skorzystałoby ponownie: 319

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 25
  • Głosy negatywne: 319
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
13%
87%
Jak oceniasz pracowników?
11%
89%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
12%
88%

Opinie o MultiMedia

Korzystasz z usług MultiMedia? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o MultiMedia

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o MultiMedia

 • jurek67

  , w dniu 24.10.2017Ocena:
  Problemy z dodzwonieniem się do biura obsługi.

  Wszystko z automatem można załatwić a nie ma się jak połączyć z pracownikiem. Prędkość w umowie 60 Mb, a realna koło 5 Mb. Skandal!

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
 • Iwona

  , w dniu 24.10.2017Ocena:
  Skandaliczne podejście do klientów, którzy...

  ...płacą za oferowane usługi w placówce w Pruszczu Gdańskim. Pani która obsługuje interesantów, bardzo nie miła odpowiada na zadane pytanie, że jej zdaniem jest uczciwym podejściem o nie informowaniu odbiorców usług (którzy płacą za nie) o zmianie częstotliwości nadawania i...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii
 • Mcdarkus

  , w dniu 19.10.2017Ocena:
  Od sierpnia zostało złożonych kilkanaście...

  ...zgłoszeń technicznych, w tym parę zgłoszeń na brak wizyty montera mimo umówionej wizyty w przedziale godzinowym podanym przez pracowników infolinii. Od 27.09 nie działają usługi. Umówiony monter w przedziale 16-19 nie zjawia się a monter zamyka zgłoszenie bez wizyty zaznaczając...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • rower

  , w dniu 13.10.2017Ocena:
  Nie polecam złodzieje...

  ...złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!Podpisalismy umowe 2 tyg temu a internetu nie ma.Nie maja czasu na montaz internetu...musza wiecej monterow zatrudnic do pracy hehe.

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii
 • Klient olsztyn

  , w dniu 13.10.2017Ocena:
  Obsluga swietna aby tylko sprzedac a potem brak...

  ...obslugi klienta. Internetu nie ma ciagle serwis tragiczny a rachunki wystawiaja. Jak skonczy sie umowa ktorej nie moge zerwac bo kary...napewno skorzystam z uslug konkurencji. NIE POLECAM!!!

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
« 1 2 3 4 5 »