Ocena instytucji

8%
Skorzystałoby ponownie: 21
92%
Nie skorzystałoby ponownie: 246
Zobacz statystyki
MultiMedia

MultiMedia

Ocena użytkowników

8%
Skorzystałoby ponownie: 21
92%
Nie skorzystałoby ponownie: 246

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 21
  • Głosy negatywne: 246
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
14%
86%
Jak oceniasz pracowników?
11%
89%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
13%
87%

Opinie o MultiMedia

Korzystasz z usług MultiMedia? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o MultiMedia

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o MultiMedia

 • Bardzo_zawiedziony

  , w dniu 23.04.2017Ocena:
  Jestem w Multimedia Polska już około 6 lat.

  Ostatnio (2 lata temu) zaczęło się wszystko wieszać. Z gwarantowanych 60 mb/s mam nieraz 5 mb/s.Ping nie spada poniżej 70 a nawet skacze do 1000-2000.Rozłącza średnio 5-10 razy w ciągu dnia.Ceny z kosmosu, na szczęście za miesiąć kończy mi się umowa i przechodzę do lepszego...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • zawiedziony

  , w dniu 20.04.2017Ocena:
  To jest firma krzak jestem na etapie...

  ...przystąpienia do rozwiązania umowy z ich winy oraz zwrot dotychczasowych opłat za coś czego niemam ponieważ internet 60MB ciągłe rozłączania oraz pingi po 3000ms sprawa już u prawnika wszystko mam udokumentowane filmikami oraz screenami.

  Ta opinia jest przydatna
  3Przydatność opinii
 • gosia

  , w dniu 20.04.2017Ocena:
  dziadostwo cholerne.podpisali na mnie umowe bez...

  ...mojej wiedzy i zgody z osoba akurat przebywajaca w domu dostalam umowe nma swoje dane!!!!!!!!!!!!!!!pytam sie jak to mozliwe?? bylam zrezygnowac z tego a pani laskawczyni twierdzi ze ona nie wie o co chodzi. chodza po domach podahja sie za pge i naciagaja ludzi na podpisy. sprawa u adwokata.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • takisobie

  , w dniu 17.04.2017Ocena:
  Szczerze napiszę: to jest masakra a nie firma...

  ...dostarczająca stabilny net. Słyszałem kiedyś opinię, że rozwija się głównie w małych i średnich miastach, bo nie ma tam konkurencji , więc ludziska się cieszą że mają "kawałek świata". No i po paru latach sam się przekonałem, choć się wcześniej z nich śmiałem. To jest...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii
 • Bartek z Gdyni

  , w dniu 14.04.2017Ocena:
  Uwaga na telefony z Multimedia. Dzwonią i...

  ...wciskają swoim klientom najróżniejsze oferty. Gdy mówię wyraźnie "NIE! dziękuję! NIE jestem zainteresowany!" oferty pojawiają się na następnym rachunku. Tak miałem nie jeden raz. Czekam na koniec umowy i nie będę jej przedłużał!!!

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii
1 2 3 4 5 »