Ocena instytucji

10%
Skorzystałoby ponownie: 21
90%
Nie skorzystałoby ponownie: 198
Zobacz statystyki
MultiMedia

MultiMedia

Ocena użytkowników

10%
Skorzystałoby ponownie: 21
90%
Nie skorzystałoby ponownie: 198

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 21
  • Głosy negatywne: 198
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
14%
86%
Jak oceniasz pracowników?
11%
89%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
13%
87%

Opinie o MultiMedia

Korzystasz z usług MultiMedia? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o MultiMedia

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o MultiMedia

 • ola.

  , w dniu 12.01.2017Ocena:
  nie polecam. non stop brak internetu i brak...

  ...kompetentnych osob do jego naprawy place za pakiet telewizja internet telefon. zasiegu non stop prawie nie ma . jesli chodzi o naprawe łącze sie s=z sekretarka ktora jest automatyczny pan i mowi to samo. zadnej pomocy, zeby cos naprawic trzeba jezdzic do siedziby multimedii, tracic czas ,...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Klient już niedługo nie

  , w dniu 10.01.2017Ocena:
  Co za beznadzieja banda złodziei zero jakości...

  ...dzis awaria do 16 godz kpiny A czy kasę zwrócą?Place i nie oglądam mało tego oszukują na umowach przez telefon obiecanki ze na święta kanały włącza?I co?oszukali święta minęły i glowno nic.szkoda ów na takich oszustów.NIE POLECAM SA OSZustami!!!

  Ta opinia jest przydatna
 • SzymonMk

  , w dniu 06.01.2017Ocena:
  Jestem klientem od 4 lat na szczęście 31.01.17...

  ...kończy się umowa.Jeśli chodzi o promocje dla stałych klientów zero rachunki kosmiczne (trzeba odmawiać oferty do samego końca wtedy cos można uzyskać),infolinia porażka potrafią tyko przekierowywać, same wady niestety ale pora uciekać z tego syfu. Nie polecam

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • MultimediaToKpina

  , w dniu 04.01.2017Ocena:
  Od 4 dni nie ma telewizji internetu i telewizji.

  Dzwonie na bok i co rozmowr mi mowia ze zostanie to naprawione do godziny 16tej. Szkoda ze tak slysze od 3-4dni. Jak dla mnie to jest oszustwo. Zero wiarygodnych informacji. Maja klienta w tylku. Za zerwanie umowy zycza sobie kolosalne odszkodowania ale jak cos jest z ich strony to chowaja glowe...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • Dana

  , w dniu 03.01.2017Ocena:
  Rok temu przeniosłam do multimedia energie do tej pory nie otrzymałam

  Rok temu przeniosłam do multimedia energie do tej pory nie otrzymałam faktur, naliczają wedle prognoz,co dawno już mam zapłacone za rok ale druczki ślą dalej-koszmarna firma.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
1 2 3 4 5 »