Ocena instytucji

7%
Skorzystałoby ponownie: 28
93%
Nie skorzystałoby ponownie: 371
Zobacz statystyki
MultiMedia

MultiMedia

Ocena użytkowników

7%
Skorzystałoby ponownie: 28
93%
Nie skorzystałoby ponownie: 371

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 28
  • Głosy negatywne: 371
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
11%
89%
Jak oceniasz pracowników?
11%
89%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
12%
88%

Opinie o MultiMedia

Korzystasz z usług MultiMedia? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o MultiMedia

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o MultiMedia

 • jolusia

  , w dniu 20.03.2018Ocena:
  Beznadziejna obsługa,niekompetencja ,dodzwonić...

  ...się na infolinię wymaga wiele czasu,oczekiwanie na połączenie się z konsultantem około 1/2 godziny.Zgłaszam problem z internetem,który znika bez przerwy trwa od prawie roku i dalej nic w tej sprawie nie jest robione,nigdy więcej nie podpiszę z nimi umowy.Powinni podnieść jakość...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • Chudy

  , w dniu 20.03.2018Ocena:
  To jest jakieś nieporozumienie od 13 marca nie...

  ...mam telewizji na jednym z dekoderów był już wymieniany i dalej nic dzwonie do nich a oni cały czas czekać czekać może zaskoczyć kpina.

  Ta opinia jest przydatna
 • kalewal

  , w dniu 17.03.2018Ocena:
  Wszystkie rozmowy z nimi nagrywam, o czym ich...

  ...informuję. Ale oni się tym nie przejmują. Największy oszust z jakim się spotkałam. Co innego mówią w rozmowie telefonicznej, co innego jest na umowie przesłanej mailem. Po interwencji przepraszają, że to pomyłkowo zostało wpisane i już wysyłają poprawioną umowę, której nie...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Lucjan

  , w dniu 15.03.2018Ocena:
  Po przeprowadzce do innej miejscowości chciałem...

  ...przenieść usługi ale okazało się to niemożliwe jak podaje Multimedia ze względów technicznych.Rozwiązanie umowy wiąże się z naliczeniem dodatkowych opłat w wysokości ponad 1000zł. Takie złodziejjskie praktyki powinny być ścigane z urzędu.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • Aga

  , w dniu 06.03.2018Ocena:
  Nie polecam, ich przedstawiciele powiedzą...

  ...wszystko żeby tylko podpisać umowę, na koniec jest trudno rozwiązać umowę i wysyłają noty opiewające na 500zł. Na koniec nie można uzyskać od nich dokumentu o finalnej fakturze czy o braku roszczeń.

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii