Ocena instytucji

27%
Skorzystałoby ponownie: 7
73%
Nie skorzystałoby ponownie: 19
Zobacz statystyki
Medicover

Medicover

Ocena użytkowników

27%
Skorzystałoby ponownie: 7
73%
Nie skorzystałoby ponownie: 19

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 7
  • Głosy negatywne: 19
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
47%
53%
Jak oceniasz pracowników?
29%
71%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
25%
75%

Opinie o Medicover

Korzystasz z usług Medicover? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Medicover

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Medicover

 • Kasia

  , w dniu 19.02.2017Ocena:
  Na ten moment korzystam jako córka pracownika,

  którego dotyczy ubezpieczenie. W pierwszej chwili - szał ciał, w moment mogłam się zapisać do specjalistów, na których w przypadku Służby Zdrowia musiałabym czekać sporo dłużej. Dodatkowo nie potrzebowałam żadnego skierowania. Ale mam to ubezpieczenie już prawie rok i im dłużej...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  47Przydatność opinii
 • Panodpolskiego

  , w dniu 19.12.2014Ocena:
  Jesteśmy z żoną zadowoleni z usług Medicover,

  z których korzystamy już od prawie dwóch lat. Mamy abonament w pakiecie komfort - ten bowiem uznaliśmy za optymalny, i naprawdę nie żałujemy - szczególnie że opiekują się nami prawdziwi specjaliści z powołania:)) Ostatnio też szczepiliśmy dzieci w ramach promocji, którą daje...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  72Przydatność opinii
 • ela

  , w dniu 14.04.2014Ocena:
  Serdecznie polecam wizytę w Klinice Leczenia...

  ...Otyłości Medicover w Warszawie. Pracuja tam ludzie, którzy naprawdę chcą pomóc osobom otyłom i takim, które nie potrafią się dobrze odżywiać. Dzięki wsparciu psychologa można na nowo uwierzyć w siebie i mieć nadzieję, że to, co się robi przyniesie oczekiwane rezultaty. Polecam!

  Ta opinia jest przydatna
  84Przydatność opinii
 • kk

  , w dniu 08.11.2013Ocena:
  SZYBKO DOBRZE I NA CZAS

  WITAM gorąco polecam placówkę w szczecinie. jestem osobą dość często korzystająca z Medicover i muszę powiedzieć że nigdy się nie zawiodłem. szybki dostęp do lekarzy specjalistów, brak kolejek no i co najważniejsze bardzo dobra kadra fachowców

  Ta opinia jest przydatna
  79Przydatność opinii
 • SebaP

  , w dniu 05.10.2013Ocena:
  Usługi Medicover

  Polecam! Jestem klientem i wszystko jest na wysokim poziomie. Brakuje jedynie terminów do lekarza 1 kontaktu który jest przypisany do osoby. Myśle, że jest to mozliwe do zmiany.

  Ta opinia jest przydatna
  85Przydatność opinii
« 2 3 4 5 6 »