Ocena instytucji

27%
Skorzystałoby ponownie: 7
73%
Nie skorzystałoby ponownie: 19
Zobacz statystyki
Medicover

Medicover

Ocena użytkowników

27%
Skorzystałoby ponownie: 7
73%
Nie skorzystałoby ponownie: 19

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 7
  • Głosy negatywne: 19
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
47%
53%
Jak oceniasz pracowników?
29%
71%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
25%
75%

Opinie o Medicover

Korzystasz z usług Medicover? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Medicover

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Medicover

 • Kobieta 40

  , w dniu 19.02.2018Ocena:
  Dzisiaj miałam być z moim autystycznym synem na...

  ...badaniu usg jamy brzusznej, Pani doktor powiedziała, że nie zrobi mu badania, gdyż nie mają usg dla dzieci . Z głupim uśmieszkiem na ustach zaprowadziła mnie i syna do recepcji, poprosiła, żeby ta pani wytłumaczyla mi, że nie mogą mu zrobić usg. Zostałam potraktowana jak idiotka,...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  15Przydatność opinii
 • vik

  , w dniu 15.02.2018Ocena:
  Zdecydowanie odradzam. Korzystamy jako firma z...

  ...usług Medicover. Praktycznie nie ma mozliwości umówienia sie do internisty. W okresie zachorowalności sa to absurdalne terminy miesiaca. Na hot line tez nie można sie dodzwonic. Podobno podpisali umowy z wieloma firmami i nie zwiekszyli zatrudnienia. Do innych specjalistow terminy wizyt...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  13Przydatność opinii
 • Maciej

  , w dniu 08.02.2018Ocena:
  Medicover Warszawa, To firma wykorzystuje,

  wszystkie luki w umowie i nie dopowiedzenia, które powinny być jasno przedstawione w umowie, oraz wystawia faktury za usługi które się nie odbyły.

  Ta opinia jest przydatna
  16Przydatność opinii
 • Pacjent

  , w dniu 06.02.2018Ocena:
  Jestem klientem/pacjentem Medicover od kilku lat,

  natomiast ta firma zjeżdża po równi pochyłej jeśli chodzi o jakość i coraz częściej kompetencje lekarzy. Coraz częściej umówienie się na wizytę jest trudniejsze niż w publicznej służbie zdrowia. Dochodzę do wniosku, że korzystanie z usług Medicover to stracone pieniądze, bo...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  12Przydatność opinii
 • aga

  , w dniu 01.02.2018Ocena:
  Dużo studentów odbywających praktyki . Może...

  ...dla tego po operacji wydało się zakażenie . Będąc na wizycie kontrolnej słyszałam o kolejnym przypadku jakiejś niewytlumaczalnej komplikacji pooperacyjnej.

  Ta opinia jest przydatna
  13Przydatność opinii
« 1 2 3 4 5 »