Ocena instytucji

61%
Skorzystałoby ponownie: 11
39%
Nie skorzystałoby ponownie: 7
Zobacz statystyki
Link4

Link4

Ocena użytkowników

61%
Skorzystałoby ponownie: 11
39%
Nie skorzystałoby ponownie: 7

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 11
  • Głosy negatywne: 7
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
58%
42%
Jak oceniasz pracowników?
62%
38%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
62%
38%

Opinie o Link4

Korzystasz z usług Link4? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Link4

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Link4

 • meekme

  , w dniu 18.10.2016Ocena:
  Ubezpieczam u nich auto od 3 lat i jestem...

  ...zadowolony przede wszystkim z ceny, ale też z obsługi klienta - infolinia jest bardzo ok. 2-3 razy miałem z nią kontakt i zawsze było miło i szybko.

  Ta opinia jest przydatna
  26Przydatność opinii
 • Niccollo

  , w dniu 14.04.2014Ocena:
  czy na te opinie i na te zamieszczone na GoWork...

  ...w zakładce dotyczącej opinii o pracodawcach Link4 mógłby odpowiedzieć jakiś przedstawiciel? Osobiście skorzystałbym ponownie z ich usług.

  Ta opinia jest przydatna
  67Przydatność opinii
 • kris1

  , w dniu 07.03.2014Ocena:
  Witam wszystkich szukających dobrej firmy ubezp.Niestety link4 nie jest

  Witam wszystkich szukających dobrej firmy ubezp.Niestety link4 nie jest taką firmą i radze omijać szerokim łukiem,wycena jaką mi przygotowali za szkode to 500 zł,naprawa pewnie miała by się odbyć u Tadzia w stodole!!tej za biurem link4.Koszt naprawy wyniesie ponad 3tyś,w normalnym...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  52Przydatność opinii
 • irma

  , w dniu 25.01.2014Ocena:
  Zapomnijcie o LINK4 Jeśli chcecie wybrać w...

  ...miarę wiarygodnego ubezpieczyciela udajcie się do którejś ze stacji obsługi samochodów i zapytajcie, z jakim ubezpieczycielem mają najmniej kłopotów. W ocenie internautów zawsze znajdzie się ktoś, komu jedno towarzystwo odpowiada, a inny miał z nim kłopoty, to tak jak z...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  54Przydatność opinii
 • ewa b.

  , w dniu 03.10.2013Ocena:
  jak najdalej od tej firmy

  Świadomie nigdy nie zdecydowałabym się na związanie z Link4 (opinie znajomych) los chciał że auto zniszczył mi kobieta ubezpieczona w tej firmie. Cała procedura trwa już 25 dni. Pomimo że nie została zakończona, ostatnie oględziny były 2 dni temu to Towarzystwo z link4 zabrało mi...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  74Przydatność opinii
  • Ekspert LINK4

   , w dniu 07.10.2013
   Pani Ewo, prosimy o kontakt telefoniczny, osobisty lub przy użyciu specjalnego formularza http://www.link4.pl/-strefa-klienta/reklamacje i podanie szczegółów sprawy (m.in. numer polisy, numer szkody) byśmy mogli wszystko sprawdzić i wrócić do Pani z wyjaśnieniami dotyczącymi tej sprawy.
  • Wypowiedz się