Ocena instytucji

72%
Skorzystałoby ponownie: 17
28%
Nie skorzystałoby ponownie: 6
Zobacz statystyki
Kredito24

Kredito24

Ocena użytkowników

72%
Skorzystałoby ponownie: 17
28%
Nie skorzystałoby ponownie: 6

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 9
  • Głosy negatywne: 4
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 8
  • Głosy negatywne: 2

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
73%
27%
Jak oceniasz pracowników?
82%
18%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
64%
36%

Opinie o Kredito24

Korzystasz z usług Kredito24? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Kredito24

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Kredito24

 • DANUTA

  , w dniu 24.03.2016Ocena:
  Duże zaskoczenie ze strony instytucji finansowej, ponieważ pierwszy wniosek był odrzucony, a po czasie, po ponownym wnioskowaniu decyzja pozytywna w parę minut. Sprawność decyzji i przelani udzielonej kwoty wręcz błyskawiczna. Jestem mile zaskoczona tak

  Duże zaskoczenie ze strony instytucji finansowej, ponieważ pierwszy wniosek był odrzucony, a po czasie, po ponownym wnioskowaniu decyzja pozytywna w parę minut. Sprawność decyzji i przelani udzielonej kwoty wręcz błyskawiczna. Jestem mile zaskoczona taką obsługą godną polecenia. Od...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  52Przydatność opinii
 • NATA

  , w dniu 14.03.2015Ocena:
  Masakra i beznadzieja!!! PO SEKUNDZIE JUZ ODMOWA,

  A REKLAMUJĄ SIE ZE DLA WSZYSTKICH. ŚCIEMA !!!CHCIAŁAM TYLKO 300ZŁ. NIE DOŚĆ ZE DROŻYZNA W OPŁACIE TO JESZCZE WSZYSTKO NA NIE!!! NIE POLECAM NIKOMU!!!!

  Ta opinia jest przydatna
  63Przydatność opinii
 • Adrian S

  , w dniu 15.09.2014Ocena:
  Pierwsza pożyczka miała być darmowa - naliczyli...

  ...normalne opłaty. Nie da się z nimi skontaktować ! Po napisaniu e-mail przychodzi potwierdzenie że e-mail otrzymali, jednak nigdy na nie nie odpisują. Telefonicznie również się nie da skontaktować - nikt nie podnosi telefonu. Jednym słowem oszuści. NIE POLECAM !!!

  Ta opinia jest przydatna
  61Przydatność opinii
 • Anna Juszczuk

  , w dniu 02.05.2014Ocena:
  Firma naprawdę godna polecenia. Pracują tam ludzie, którzy naprawdę rozumieją Twoją sytuację. Nie ma zich strony nękania, straszenia windykacją. Normalny. ludzki, życzliwy, szybki kontakt. Firma ta, znajduję świetne, zadowalające rozwiązania, a każda odpo

  Firma naprawdę godna polecenia. Pracują tam ludzie, którzy naprawdę rozumieją Twoją sytuację. Nie ma zich strony nękania, straszenia windykacją. Normalny. ludzki, życzliwy, szybki kontakt. Firma ta, znajduję świetne, zadowalające rozwiązania, a każda odpowiedż na pytanie, prośbę...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  66Przydatność opinii
 • Dorota

  , w dniu 14.03.2014Ocena:
  ja zostałam oszukana przez kredito24,wczoraj...

  ...zlozylam wniosek o pozyczke,decyzje dostałam pozytywna,otrzymalam-- informacje iż pieniądze zostały przelane na mój rachunek,niestety nie dotarly,nie wiem co robic,poniwaz na stronie firmy na moim profilu jest napisane ze dostałam pozyczke,ile i do kiedy musze splacic. POMOCY!!!!!!

  Ta opinia jest przydatna
  58Przydatność opinii