Ocena instytucji

85%
Skorzystałoby ponownie: 1125
15%
Nie skorzystałoby ponownie: 184
Zobacz statystyki
ING Bank Śląski

ING Bank Śląski

Ocena użytkowników

85%
Skorzystałoby ponownie: 1125
15%
Nie skorzystałoby ponownie: 184

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 650
  • Głosy negatywne: 125
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 339
  • Głosy negatywne: 36
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 136
  • Głosy negatywne: 23

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
87%
13%
Jak oceniasz pracowników?
89%
11%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
83%
17%

Opinie o ING Bank Śląski

Korzystasz z usług ING Bank Śląski? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o ING Bank Śląski

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o ING Bank Śląski

 • Paweł

  , w dniu 19.04.2015Ocena:
  Ing to złodzieje i oszusci!!! Podczas używania...

  ...ich karty bankomat dwa razy nie wypłacił mi pieniedzy, straciłem ok tysiąca złotych ponieważ "bank nie odpowiada za transakcje kartą w obcych bankomatach..." Call center to kpina, maile to samo - moją sprawę rozpatrywało 21 przypadkowych specjalistów - uwaga na parabanki!!!

  Ta opinia jest przydatna
  59Przydatność opinii
 • Piotr

  , w dniu 10.04.2015Ocena:
  Nie polecam ! Jestem klientem tego banku od paru...

  ...lat. Początkowo trzeba było dokonać transakcji kartą płatniczą za minimum 100 zł, żeby bank nie pobierał opłaty w wysokości 7 zł. Po pewnym czasie kwota ta wzrosła do 200 zł a obecnie wynosi już 300 zł. Szaleją ! W innym banku wystarczy kartą zapłacić 1 raz (kwota dowolna),...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  59Przydatność opinii
 • Dominika

  , w dniu 22.03.2015Ocena:
  ING to chyba najgorszy bank! Mamy 2015 rok i nie...

  ...można płacić ING kartami przez internet. Oczywiście nikt Ci tego nie powie przy otwieraniu konta nawet kiedy dokładnie powiesz do czego Ci potrzebne.

  Ta opinia jest przydatna
  73Przydatność opinii
 • Nemo

  , w dniu 10.03.2015Ocena:
  Od 1 marca bank zmienił zasady dotyczące kart.

  Żeby nie ponosić kosztów karty ( 7 pln ) jej użytkownik musiał dokonać zakupów na 200 pln. Od 1 marca ma to być kwota 300 pln. Mam z żoną dwie karty. Ponieważ rachunek jest na mnie z jednej karty chyba zrezygnuję. Bank może zarabiać ale trzyma moje pieniądze i jeszcze chce więcej....zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  54Przydatność opinii
 • Marek

  , w dniu 17.02.2015Ocena:
  Witam, Ja jestem pozytywnie zaskoczony obsługa i...

  ...wiedza na temat kont limitów zadurzenia w koncie jakie dostałam w ing expresie w galerii Victoria w Wałbrzychu, Pani siedząca w takim punkcie wydawała się typowa blondynka na pierwszy rzut oka a jak później okazało się typowa blondynka nie była. Miła obsługa nawet zostałem poczęstowany kawa :)

  Ta opinia jest przydatna
  50Przydatność opinii
« 3 4 5 6 7 »