Ocena instytucji

53%
Skorzystałoby ponownie: 293
47%
Nie skorzystałoby ponownie: 235
Zobacz statystyki
Idea Bank

Idea Bank

Ocena użytkowników

53%
Skorzystałoby ponownie: 293
47%
Nie skorzystałoby ponownie: 235

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 187
  • Głosy negatywne: 190
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 58
  • Głosy negatywne: 20
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 48
  • Głosy negatywne: 25

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
49%
51%
Jak oceniasz pracowników?
51%
49%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
51%
49%

Opinie o Idea Bank

Korzystasz z usług Idea Bank? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Idea Bank

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Idea Bank

 • Adrian

  , w dniu 08.08.2017Ocena:
  Założyłem lokatę Happy PRO z promocji z bonem...

  ...na 200 zł do fly.pl, jestem zadowolony, bon dają rzeczywiście, no i nie muszę pakować się w zakładanie konta. Warte polecenia.

  Ta opinia jest przydatna
  31Przydatność opinii
 • młody przedsiębiorca

  , w dniu 07.08.2017Ocena:
  ponownie proszę o POMOC w zamknięciu konta firmowego. 01,06,2017r. osobiście złożyłam dyspozycje o zamknięcie konta firmowego w oddziale łodzkim przy ul. piotrkowskiej. dopytałam się ile na koncie powinnam zostawić środków finansowych, aby bez proble

  ponownie proszę o POMOC w zamknięciu konta firmowego. 01,06,2017r. osobiście złożyłam dyspozycje o zamknięcie konta firmowego w oddziale łodzkim przy ul. piotrkowskiej. dopytałam się ile na koncie powinnam zostawić środków finansowych, aby bez problemu zamknąć konto. Do dnia...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  26Przydatność opinii
  • e-Pomoc Idea Bank

   , w dniu 31.08.2017
   Szanowna Pani,

   chcielibyśmy pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji.Prosimy o przesłanie na adres epomoc@ideabank.pl wiadomości z danymi umożliwiającymi identyfikację w naszym systemie (imię, nazwisko i numer telefonu podane do bankowości lub PESEL/NIP), informacją, krótkim opisem sprawy oraz dopiskiem „e-Pomoc” w temacie. Po otrzymaniu wiadomości postaramy się jak najszybciej sprawdzić status sprawy i udzielić Pani stosownej pomocy.

   Pozdrawiamy,
   e-Pomoc Idea Bank
  • Wypowiedz się
 • Poznanianka

  , w dniu 05.08.2017Ocena:
  Mam konto dla firm, a od czasu do czasu wyłapuję...

  ...także jakąś lokatę. Ogólnie bez zastrzeżeń.

  Ta opinia jest przydatna
  26Przydatność opinii
 • marian

  , w dniu 03.08.2017Ocena:
  mam kredyt hipoteczny w idea bank od 04 2015jestem po udarze krwotocznym i

  mam kredyt hipoteczny w idea bank od 04 2015jestem po udarze krwotocznym i sparaliżowany 10.01.2013 zmieniłem d.o. 11.04.2017 przyjechał do mnie przedstawiciel mobilny idea bank zrobił skan dowodu i wypełnił formularz zmiany danych z karty informacyjnej klienta i do tej pory NIE...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  17Przydatność opinii
  • e-Pomoc Idea Bank

   , w dniu 05.08.2017
   Szanowny Panie Marianie,

   przykro nam w związku z opisaną tu sytuacją i utrudnieniami, jakie Pana spotkały. Chcielibyśmy pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy, dlatego prosimy o przesłanie na adres epomoc@ideabank.pl wiadomości z danymi umożliwiającymi identyfikację w naszym systemie (imię, nazwisko i numer telefonu podane do bankowości lub PESEL/NIP), krótkim opisem problemu oraz dopiskiem „e-Pomoc” w temacie.

   Po otrzymaniu wiadomości postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć i udzielić Panu pomocy.

   Pozdrawiamy,
   e-Pomoc Idea Bank
  • Wypowiedz się
 • Anna

  , w dniu 03.08.2017Ocena:
  Rok temu chciałam wziąć kredyt. Pytałam się...

  ...także w idea banku, ale ostatecznie wzięłam kredyt w inny banku. Od tego czasu idea bank wydzwania do mnie nawet pare razy dziennie i pyta czy nie wezmę kredytu. informuje że nie życzę sobie już tych telefonów, ale oni z ironią w głosie się ze mną kłócą i już następnego dnia...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  16Przydatność opinii
  • e-Pomoc Idea Bank

   , w dniu 05.08.2017
   Szanowna Pani Anno,

   jeżeli nie życzy Pani sobie otrzymywania ofert marketingowych, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres epomoc@ideabank.pl wraz z danymi (imię, nazwisko, numer telefonu, adres mailowy) których zgoda dotyczy, a usuniemy je z baz danych. W temacie maila należy dopisać „e-Pomoc". Dziękujemy.

   Pozdrawiamy,
   e-Pomoc Idea Bank
  • Wypowiedz się