Ocena instytucji

27%
Skorzystałoby ponownie: 4
73%
Nie skorzystałoby ponownie: 11
Zobacz statystyki
Heyah

Heyah

Ocena użytkowników

27%
Skorzystałoby ponownie: 4
73%
Nie skorzystałoby ponownie: 11

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 4
  • Głosy negatywne: 11
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
36%
64%
Jak oceniasz pracowników?
42%
58%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
33%
67%

Opinie o Heyah

Korzystasz z usług Heyah? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Heyah

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Heyah

 • lucylu

  , w dniu 13.10.2015Ocena:
  Po złych doświadczeniach z innymi operatorami,

  to jest pierwszy z którego nie dość że jestem zadowolona to jeszcze polecam go inny ludziom ( co nie jest u mnie zwyczajnym zachowaniem). Tak więc w skrócie to cenowo jest bardzo fajnie (wydaje przynajmniej o połowę mniej a mam wszystko, jeżeli chodzi to czy jest zasięg i jak działa...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  84Przydatność opinii
  • Krzysztof J.

   , w dniu 26.02.2017
   Najdroższy internet u nich jest !!!!!!!!!!! jak możesz tak KŁAMAĆ że jest wszystko Ok ???? chcesz załapać się do nich do pracy ??? czy może używa Cię "operator" ????
  • Wypowiedz się
 • Kacper W.

  , w dniu 08.10.2015Ocena:
  Ulubiona sieć, jestem w niej od zawsze, jak dla...

  ...mnie jest super pozytywna i w porządku do klienta, a do tego mają super ofertę.

  Ta opinia jest przydatna
  56Przydatność opinii
  • Krzysztof J.

   , w dniu 26.02.2017
   Kacper zrobili Ci "lachę" w super "łofercie" ? albo pierwszy raz zobaczyłeś komórkę !!!!! wieśniak , czy burek , czy co ?????
  • Wypowiedz się
 • Pyza

  , w dniu 02.10.2015Ocena:
  Ostatnio przeniosłem swój numer do Heyah...

  ...skuszony bardzo fajna ceną za nielimitowane rozmowy i smsy oraz 4 Gb internetu i muszę przyznać, że nie jestem rozczarowany, jest jak miało być, cena jest super (35zł) jak za dobra jakość usług, internet też jest dobrej jakości ( wiem jak czasem bywa z internetem za który mniej...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  70Przydatność opinii
 • zek

  , w dniu 01.10.2015Ocena:
  Jestem krotko w heya a już mnie zdenerwowali...

  ...myślałem ze tak rewelacyjni jak się okazuje dla mnie to oszuści chcą kase wyrwac jak tylko mogą po przezniesieniu telefonu z innej sieci do nich proszę uwazac będziecie placic dwa rachunki u jednego i u drugiego operatora maja taki sobie chwyt ..Nawet informacji nie wysla jaka kwota...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  55Przydatność opinii
 • Grubsza Julka :D

  , w dniu 06.06.2015Ocena:
  Mam heyah na kartę, jest świetne, mam sms i mms...

  ...za darmo przez rok i rozmowy za 9,99 na miesiąc do wszystkich gadam ile chcem i nie płace wiecej niz 9,99 i jeszcze w tym darmowy internet 3 GB super POLECAM!!

  Ta opinia jest przydatna
  82Przydatność opinii