Ocena instytucji

50%
Skorzystałoby ponownie: 10
50%
Nie skorzystałoby ponownie: 10
Zobacz statystyki
HDI Asekuracja

HDI Asekuracja

Ocena użytkowników

50%
Skorzystałoby ponownie: 10
50%
Nie skorzystałoby ponownie: 10

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 10
  • Głosy negatywne: 10
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
54%
46%
Jak oceniasz pracowników?
62%
38%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
62%
38%

Opinie o HDI Asekuracja

Korzystasz z usług HDI Asekuracja? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o HDI Asekuracja

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o HDI Asekuracja

 • Pusia

  , w dniu 16.10.2017Ocena:
  Nie polecam jeśli macie szkode to naliczą Wam...

  ...dodatkowe 100%w przypadku gdy uznają waszą wine.Omijacie szerokim łukiem hdi.Wogóle ubezpieczenia w Polsce śmiechu warte podwyżki największe w Europie przecież trzeba na 500+dać s idioci płacą

  Ta opinia jest przydatna
  18Przydatność opinii
 • Norbert

  , w dniu 24.07.2015Ocena:
  Odradzam HDI w Lublińcu, ul. Plebiscytowa 1.

  Poszedłem sprawdzić odnowienie ubezpieczenia, Pani zaproponowała mi 8% zniżki, jak się okazało te same 8% zniżki u innego agenta HDI wynosiło 100 zł mniej!

  Ta opinia jest przydatna
  69Przydatność opinii
 • Rafał

  , w dniu 07.01.2015Ocena:
  Nie polecam nikomu HDI Asekuracja / TUiR Warta...

  ...S.A.. Mimo że wykupiłem u nich razem z OC ubezpieczenie NNW kiedy zgłosiłem się po wypadku w związku z odszkodowaniem, Pani Joanna B. z Departament Likwidacji Szkód Osobowych i Obsługi Świadczeń Wydziału Likwidacji Szkód Turystycznych i NNW odmówiła mi wypłaty twierdząc, że...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  83Przydatność opinii
 • Borys

  , w dniu 17.12.2014Ocena:
  Po połączeniu z WARTĄ ciężko uzyskać...

  ...jakiekolwiek odszkodowanie ponieważ oszczędzają na likwidatorach i nie chcą wysyłać na miejsce szkody. A przez infolinie nie można się dodzwonić,a jak już się dodzwonimy to nie można się dogadać.

  Ta opinia jest przydatna
  81Przydatność opinii
 • bea

  , w dniu 17.09.2013Ocena:
  HDI Asekuracja- nie polecam

  Nie polecam tego towarzystwa ubezpieczeń, naciągają szkoły i uczniów, wkręcają dobre warunki ubezpieczenia na życie, jednak gdy już dojdzie do uszczerbku na zdrowiu, robią wszystko aby się wymigać z odszkodowania. Dużo by pisać, kontakt z pracownikami również beznadziejny i...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  92Przydatność opinii