Ocena instytucji

17%
Skorzystałoby ponownie: 11
83%
Nie skorzystałoby ponownie: 54
Zobacz statystyki
Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Ocena użytkowników

17%
Skorzystałoby ponownie: 11
83%
Nie skorzystałoby ponownie: 54

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 11
  • Głosy negatywne: 54
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
18%
82%
Jak oceniasz pracowników?
18%
82%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
26%
74%

Opinie o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Korzystasz z usług Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

 • ona

  , w dniu 01.08.2016Ocena:
  Do tej pory było ok. Jestem w Gothaer od 3 lat i...

  ...mam u nich ubezpieczone 3 auta i dom. Dwa lata temu bez problemu wyceniono naprawę drzwi po stłuczce i lakiernika z AC. Miło, szybko, ja zadowolona.:) W tym miesiącu miałam kolizję z sarną. Usiłowałam dodzwonić się ok.22.00 do Assistance po pomoc i holowanie....PRZEZ GODZINĘ!...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  39Przydatność opinii
 • rudy

  , w dniu 22.07.2016Ocena:
  Miałem wypadek,facet zasną za...

  ...kierownicą,uderzył w mój przód od strony kierowcy,lampa maska chłodnice boczek itp. uznali szkodę całkowitą koszt ewentualnej naprawy wyliczyli na 12tys.zł AUDI A4 2002r przyznali 4tys. odszkodowania i że mają kogoś kto odkupi za 2tys. czyli jakbym sprzedał im auto to miałbym...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  52Przydatność opinii
 • Kris

  , w dniu 05.05.2016Ocena:
  Witam , miałem OC i AC przez dwa lata, po...

  ...stłuczce z sarna wypłacili mi 3500 a naprawa wyniosła 8000 , do tego zmienili warunki w drugim roku kontynuowania polisy bez informacji przed wykupieniem . Po zmianach nie przysługiwał mi samochód zastępczy.. Co roku trzeba sprawdzać wszystko w polisie bo płacisz tyle samo a dostajesz...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  47Przydatność opinii
 • Arek

  , w dniu 19.04.2016Ocena:
  Miałem ubezpieczone auto w tej firmie OC AC i...

  ...niestety zostało skradzione.Firma wypłaciła bez zadnego problemu i jestem mile zaskoczony! Pozdrawiam

  Ta opinia jest przydatna
  43Przydatność opinii
 • Adam56

  , w dniu 06.12.2015Ocena:
  Nie kupować u nich AC , zaniżają sztucznie...

  ...wartość samochodu a dopisują fikcyjne naprawy i zbędne części , w ten sposób nawet w dość nowym samochodzie osiągają poziom szkody całkowitej i odszkodowanie o połowę mniejsze niż w przypadku szkody naprawialnej .Ich pracownicy to wyszkoleni przez firmę oszuści i kłamcy ....zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  77Przydatność opinii
  • BoloiLolo

   , w dniu 18.02.2016
   Miałem podobne zdarzenie z Firma Ubezpieczeniową GOTHAER co w tej sprawie Pisałem SKARGĘ do pani Prezes w sprawie zalania mieszkania,,pochodzi ta firma oraz ma korzenie w KOLONII ale Niemiecka Uczciwość skończył się na programach i danych oszukanych w samochodach VW ,,,co wykryli Amerykanie i chwała im za to.... Stanowczo odradzam aby się nie wdiablać i mieć jeszcze więcej kłopotów,,,, a co latania załatwiania to na benzynę więcej wydałem a tego nikt nie liczy..
  • Adonim

   , w dniu 30.08.2016
   Taką strategię mają wszystkie ubezpieczalnie. Naturalne, że zaniżają kwotę odszkodowań. Miałem tą samą sytuację. Jednak ja nie chciałem odszkodowania po kosztorysie tylko serwisową. Serwis miał w nosie ich wycenę. Ubezpieczyciel wycenił szkodę najpierw na ok 4 000 zł, potem po interwencji serwisu podwyższyli do 6 500 zł (zwiększono zakres naprawy), końcowo faktura wyniosła ok. 10 000 zł. Nic nie musiałem się denerwować, wszystko w rękach serwisu. Oddajcie samochód do serwisu a nie bierzecie kasę z opcją zarobku.
  • Wypowiedz się