Ocena instytucji

16%
Skorzystałoby ponownie: 11
84%
Nie skorzystałoby ponownie: 56
Zobacz statystyki
Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Ocena użytkowników

16%
Skorzystałoby ponownie: 11
84%
Nie skorzystałoby ponownie: 56

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 11
  • Głosy negatywne: 56
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
18%
82%
Jak oceniasz pracowników?
18%
82%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
25%
75%

Opinie o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Korzystasz z usług Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

 • PADK

  , w dniu 05.03.2017Ocena:
  Szkoda słów , psełdo rzeczoznawcay , znawcy...

  ...marchewki i zbierania ziemniaków , niekompetentni i cwani jak mało które towarzystwo ubezpieczeniowe. Bardzo niska wycena , oraz pomimo świadków nieuznanie wszystkich szkód. W rzeczywistości zapłacili warsztatowi o wiele więcej niż zażądałem na początku. Przepychanki z nimi...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  35Przydatność opinii
 • Julia

  , w dniu 13.02.2017Ocena:
  NAJGORSZA firma ubezpieczeniowa, zdecydowanie nie...

  ...polecam. Szkoda samochodu wyceniona nierealnie nisko, dodatkowo problem z wypłatą marnych groszy za samochód całkowicie skasowany. Szczyt chamstwa i ubóstwa. Jednym słowem masakra.

  Ta opinia jest przydatna
  27Przydatność opinii
  • Gothaer TU S.A.

   , w dniu 23.02.2017
   Szanowna Pani, W związku z powyższą opinią prosimy o przesłanie numeru szkody na adres e-mail: internet@gothaer.pl. Sprawa zostanie poddana do pilnej analizy. Z poważaniem, Zespół Analiz i Kontroli Obsługi Reklamacji, Gothaer TU S.A.
  • Wypowiedz się
 • Krystian

  , w dniu 10.02.2017Ocena:
  Witam Ja jestem bardzo zadowolony jak na razie...

  ...choć w firmie jestem 3 rok i dopiero w tym roku ktoś mi uderzył w auto i odjechał.Zadzwoniłem do ubezpieczalni zaoferowali mi naprawę auto zastępcze i zabranie samochodu do naprawy ,ale wybrałam oględziny auta. Po 3 dniach przyjechał zrobił fotki za 2 dni przyszła wycena a dziś...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  35Przydatność opinii
 • Adam

  , w dniu 14.12.2016Ocena:
  Gothaer to dramat, omijać szerokim łukiem.

  Zaniżają wszystko co się da, przeciągają sprawy. Likwidowałem szkodę z OC sprawcy, do samej decyzji że mogę naprawiać auto w jedyny możliwy sposób według ASO doprowadziłem po 2 oględzinach i to w ASO oraz groźbie eskalacji do Zarządu i Rzecznika Finansowego. Potem w trakcie...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  33Przydatność opinii
 • Ana

  , w dniu 28.11.2016Ocena:
  Nie polecam! Do wydania decyzji zostalo 3 dni,a...

  ...oni mnie informuja ze dokumenty beda przeslane do dalszej konsultacji. Córka skrecila kolano w szkole,sa swiatkowie,byla szyna gipsowa,pobyt kilkudniowy w szpitalu,wszystko zostalo przeslane i jeszcze jakies watpliwosci:-(albo gra na zwloke.Wczesniej przez 10lat.dzieci byly ubezpieczone w pzu...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  43Przydatność opinii