Ocena instytucji

18%
Skorzystałoby ponownie: 10
82%
Nie skorzystałoby ponownie: 45
Zobacz statystyki
Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Ocena użytkowników

18%
Skorzystałoby ponownie: 10
82%
Nie skorzystałoby ponownie: 45

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 10
  • Głosy negatywne: 45
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
22%
78%
Jak oceniasz pracowników?
22%
78%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
30%
70%

Opinie o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Korzystasz z usług Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe (GTU)

 • Antygothaer

  , w dniu 21.03.2017Ocena:
  Nie polecam trzymajcie się z dala od tej firmy.

  kupiłem auto z polisą tego Gutcośtam cośtam wszystko pięknie ładnie po jakimś czasie sprzedałem oczywiście zgłosiłem sprzedarz a tu po dwuch latach przychodzi mi windykacja z Intrum justutia i każą se zapłacić 870zł mie mam terza pokwitowania zapłaty bo przekazałem nabywcy i...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii
 • ula 191

  , w dniu 20.03.2017Ocena:
  Nie wiem czemu wypisywane są różne negatywne...

  ...opinie o tej firmie. Ja od kilku lat ubezpieczam u nich samochód i mam AC i niestety ale kilka razy zgłaszałam szkody i to ostatnio e mail wszystko szybko i sprawnie pozałatwiane jeśli nie zgodziłam się na kwotę jaką mi wycenili to przy wariancie serwisowym wstawiłam do warsztatu z...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  5Przydatność opinii
 • Antygothaer

  , w dniu 06.03.2017Ocena:
  Kłamcy oszuści i krętacze.Nie dajcie skusić...

  ...tej firmie na ubezpieczenie a już jak traficie na sprawcę zdarzenia z tej firmy to tylko odrazu iść do sądu bo nic nie załatwicie z tym anty ubezpieczycielem

  Ta opinia jest przydatna
 • PADK

  , w dniu 05.03.2017Ocena:
  Szkoda słów , psełdo rzeczoznawcay , znawcy...

  ...marchewki i zbierania ziemniaków , niekompetentni i cwani jak mało które towarzystwo ubezpieczeniowe. Bardzo niska wycena , oraz pomimo świadków nieuznanie wszystkich szkód. W rzeczywistości zapłacili warsztatowi o wiele więcej niż zażądałem na początku. Przepychanki z nimi...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  5Przydatność opinii
 • Julia

  , w dniu 13.02.2017Ocena:
  NAJGORSZA firma ubezpieczeniowa, zdecydowanie nie...

  ...polecam. Szkoda samochodu wyceniona nierealnie nisko, dodatkowo problem z wypłatą marnych groszy za samochód całkowicie skasowany. Szczyt chamstwa i ubóstwa. Jednym słowem masakra.

  Ta opinia jest przydatna
  5Przydatność opinii
  • Gothaer TU S.A.

   , w dniu 23.02.2017
   Szanowna Pani, W związku z powyższą opinią prosimy o przesłanie numeru szkody na adres e-mail: internet@gothaer.pl. Sprawa zostanie poddana do pilnej analizy. Z poważaniem, Zespół Analiz i Kontroli Obsługi Reklamacji, Gothaer TU S.A.
  • Wypowiedz się
1 2 3 4 5 »