Ocena instytucji

38%
Skorzystałoby ponownie: 6
62%
Nie skorzystałoby ponownie: 9
Zobacz statystyki
GBS Bank

GBS Bank

Ocena użytkowników

38%
Skorzystałoby ponownie: 6
62%
Nie skorzystałoby ponownie: 9

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 4
  • Głosy negatywne: 7
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 2
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 2

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
63%
37%
Jak oceniasz pracowników?
86%
14%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
71%
29%

Opinie o GBS Bank

Korzystasz z usług GBS Bank? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o GBS Bank

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o GBS Bank

 • Marek

  , w dniu 21.10.2015Ocena:
  Polecam. Jestem ich Klientem blisko 10 lat.

  Ta opinia jest przydatna
  33Przydatność opinii
 • marek

  , w dniu 20.10.2015Ocena:
  Jeżeli ktoś chce korzystać z usług banku w...

  ...zakresie "wciskanych" - nawet obecnie - kredytów, musi się liczyc z tym , że bank jest bardzo nieprofesjonalny. W zakresie negocjacji spłat - brak chęci banku.Restrukturyzac---ja kredytu - zero. Częste wydłużenie okresu naliczania odsetek karnych(maksymalnych---) w celu swoistej...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  32Przydatność opinii
 • kasia

  , w dniu 10.06.2015Ocena:
  Bank, który chwali się że nie jest SKOK-em . No...

  ...nie jest. Ale poza reklamą- stosowanie klauzul niedozwolonych, pośpieszne egzekucje z BTE , często błędnych. Nieprofesjonalizm. Nie polecam.

  Ta opinia jest przydatna
  52Przydatność opinii
 • klient

  , w dniu 16.03.2014Ocena:
  BS posiada placókę na terenie Jugowa koło Nowej Rudy. Od niedawna na

  BS posiada placókę na terenie Jugowa koło Nowej Rudy. Od niedawna na zastępstwo Pani, która obsługiwała w sposób profesjonalny i uprzejmy tą placówkę zastąpił Pan, który nie tylko jest nieuprzejmy, opryskliwy, ale też nie udzielił mi prostej informacji przez telefon mówiąc " nie...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  53Przydatność opinii
 • kamil

  , w dniu 31.12.2013Ocena:
  pomyłka

  Nie polecam! Jest tragicznie! Reklama i nic więcej...W przypadku "potknięcia" klienta w spłacie kredytu - brak profesjonalizmu. Uwazajcie bo stracicie samochód czy mieszkanie.Pośpiesz-ne licytacje zastraszanego klienta.Brak szansy na negocjacje w sprawie spłat.Prawdziwe i skuteczne negocjacje.

  Ta opinia jest przydatna
  45Przydatność opinii
1 2 »