Ocena instytucji

53%
Skorzystałoby ponownie: 18
47%
Nie skorzystałoby ponownie: 16
Zobacz statystyki
FXGM

FXGM

Ocena użytkowników

53%
Skorzystałoby ponownie: 18
47%
Nie skorzystałoby ponownie: 16

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 18
  • Głosy negatywne: 16
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
40%
60%
Jak oceniasz pracowników?
55%
45%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
47%
53%

Opinie o FXGM

Korzystasz z usług FXGM? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o FXGM

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o FXGM

 • misiek

  , w dniu 13.04.2017Ocena:
  Zainwestowałam pieniądze. Na początku było...

  ...nieźle. Zarabiałam. Od czasu do czasu jednak pojawiały się transakcje, na których od razu traciłam. Wreszcie nauczyłam się wychodzić z opresji. Na moim koncie pojawiła się pokaźna sumka. Wtedy, za namową brokera, dokonałam transakcji, po której środki z mojego konta...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  23Przydatność opinii
 • KasiaP

  , w dniu 27.03.2017Ocena:
  Bylam w Noble Option na opcjach binarnych ale...

  ...przenioslam sie na FXGM i czwarty miesiac moge powiedziec,ze dosyc stabilnie. Opiekun sympatyczny , mam na biezaco analizy produktow ktore mnie interesuja. Idealne rozwiazanie dla zabicia wolnego czasu ! Polecam

  Ta opinia jest przydatna
  21Przydatność opinii
  • tomasz

   , w dniu 11.05.2017
   mozesz do mnie napisac na maila i cos wiecej o tym powiedziec?czy sie zarabia na tej stronie u nich czy tylko traci?moj mail :tomek262@vip.onet.pl
  • Wypowiedz się
 • Wassasz

  , w dniu 16.03.2017Ocena:
  Agent sprzedażowy jest bardzo miłą, treściwą osobą. Firma nie podchodzi do klienta na chama (Masz to wziąć i już). Być może warto spróbować, ja nie podjąłem ryzyka. Polecam poświęcić te 45 min do godziny na wysłuchanie co mają nam do zaoferowania.

  Agent sprzedażowy jest bardzo miłą, treściwą osobą. Firma nie podchodzi do klienta na chama (Masz to wziąć i już). Być może warto spróbować, ja nie podjąłem ryzyka. Polecam poświęcić te 45 min do godziny na wysłuchanie co mają nam do zaoferowania.

  Ta opinia jest przydatna
  18Przydatność opinii
 • nowak

  , w dniu 15.03.2017Ocena:
  Tranzakcje chronione faktycznie działają,

  zaliczyłem stratę i po zamknienciu pozycji mi zwrócili stratę na konto. Podziałałem i stwierdzam że jest ok, ale wypłaciłem kasę bo miałem wydatki, może jeszcze kiedyś spróbuje bo było ok.

  Ta opinia jest przydatna
  15Przydatność opinii
 • Naiwniak

  , w dniu 02.03.2017Ocena:
  właśnie niedawno dałem się nabrać...

  ...konsultantowi na przystąpienie do tego "zacnego" programu FXGM ( nie wiedzieć na co licząc- moja głupota ) - wpłaciłem na Depozyt te wymagane 800+ i teraz nie wiem jak się z tego wymiksować. A żeby tą kasę odzyskać ( jeśli w ogóle ) i tak trzeba dosłać nr rachunku bankowego z...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  16Przydatność opinii
  • waldek

   , w dniu 18.03.2017
   W Twoim przypadku jest wszystko o.k. Nie jesteś żadnym naiwniakiem. Papiery muszą być w porządku i jeżeli zlecisz im wypłatę to muszą zrobić to zgodnie z procedurami.Rozumiem że nie obstawiając pozycji , chcesz się z tego wycofać?
  • Wypowiedz się
« 1 2 3 4 5 »