Ocena instytucji

33%
Skorzystałoby ponownie: 1
67%
Nie skorzystałoby ponownie: 2
Zobacz statystyki
Filarum

Filarum

Ocena użytkowników

33%
Skorzystałoby ponownie: 1
67%
Nie skorzystałoby ponownie: 2

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 1
  • Głosy negatywne: 2
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
0%
100%
Jak oceniasz pracowników?
0%
100%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
0%
100%

Opinie o Filarum

Korzystasz z usług Filarum? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Filarum

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Filarum

 • Ewa

  , w dniu 08.12.2016Ocena:
  witam.Ja bez problemu żadnego otrzymałam...

  ...pożyczkę nawet gdy spóźniłam się z spłatą ok.6 dni ,spłaciłam pożyczkę po terminie podziękowali grzecznie i zaproponowali kolejna ofertę. Zalogowałam się na swoje konto Filarum i był tam ustalony limit pożyczki jaki mi przyznano na okres 30 dni, bez problemu otrzymałam...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  22Przydatność opinii
 • iwo006

  , w dniu 21.01.2016Ocena:
  ludzie nie bierzcie u nich kasy to oszusty,tydzień czekałam na kontakt

  ludzie nie bierzcie u nich kasy to oszusty,tydzień czekałam na kontakt doradcy z mojego rejonu ,a potem mówi mi że nie ma oferty dla mnie.brałam już u nich pożyczkę spóżniłam się ze spłatą od razu oddali mnie do windykacji,naliczyli----- 2 razy tyle za 1 dzień 5 złoty za...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  56Przydatność opinii
  • Estera.

   , w dniu 05.02.2016
   Witam. niejaki iwo006 ogłasza wszem i wobec ludzie nie bierzcie u nich kasy to oszusty,bo jak stwierdził czekał tydzień na kontakt doradcy z mojego rejonu a potem mówi,że nie ma oferty. Do Filarum dzwoni się w każdym momenie,przecież pożyczki udzielane są przez internet,to jak w twoim rejonie ci odmówili,co ty pleciesz człowieku.Czemu oszuści,bo nie zadzwonili z ofertą,że jest odmowa,t o Ty masz za zadanie skontaktować się z doradcą jak chcesz wziąć pożyczkę to w twoim interesie jest, aby kontaktować się z nimi i zapytać o szczegóły pożyczki jaką jesteś zainteresowany. Składasz wniosek na ich stronie o pożyczkę potem następuje weryfikacja udzielą, czy nie. Widocznie bazy masz zaśmiecone i stąd odmowy.Ja polecam skorzystałam nie raz i za każdym razem mi przyznawali, trzymanie się terminów spłaty pożyczki buduje się historię kredytową w Filarum. Więc polecam [drodzy są to fakt] ale po za tym okey firma nie oszuści zapewniam.
  • Wypowiedz się
 • słabo

  , w dniu 28.12.2013Ocena:
  dlugie czekanie

  pozyczka niby wyszla w piatek jest sobota wieczor i z bre banku do bre banku nie moze dojsc dosyc zdiwne bo opolata rejestracyjna byla w sekunde.

  Ta opinia jest przydatna
  70Przydatność opinii
  • bRONEK

   , w dniu 15.02.2015
   ludzie dajcie sobie spokój z FILARUM !!! Raz nie otrzymasz to już nie masz szans. to wszystko jedna i ta sama firma Rapid Finance Polska Sp. z o.o. Kapitał zakładowy 5000pln:) Ja już kieruje sprawe do KNF I TVN.
  • Wypowiedz się