Ocena instytucji

15%
Skorzystałoby ponownie: 10
85%
Nie skorzystałoby ponownie: 55
Zobacz statystyki
Ergo Hestia

Ergo Hestia

Ocena użytkowników

15%
Skorzystałoby ponownie: 10
85%
Nie skorzystałoby ponownie: 55

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 10
  • Głosy negatywne: 55
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
16%
84%
Jak oceniasz pracowników?
16%
84%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
11%
89%

Opinie o Ergo Hestia

Korzystasz z usług Ergo Hestia? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Ergo Hestia

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Ergo Hestia

 • Dariusz

  , w dniu 14.05.2018Ocena:
  Ergohestia to oszuści.Kupiłem samochód rok temu...

  ...od prywatnego właściciela i ubezpieczyłem go w PZU a ta banda oszustów chce ode mnie wyłudzić pieniądze.Z automatu bez mojej wiedzy i zgody przedłużyli umowę.Nadmieniam że żadne umowy z nimi nie zawierałem tylko poprzedni właściciel.Ludzie trzymajcie się z daleka od tej...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
 • Andrzej

  , w dniu 03.05.2018Ocena:
  Ergo Hestia jest bardzo niekompetentną firma,

  posiadam u nich AC i OC od 2 lat, ale to już ostatni raz, wiedzą tylko jak ściągnąć składkę ale gdy jest potrzeba wypłaty odszkodowania z AC za pęknięta szybę czołową to chcą wymienić jak najgorszy zamiennik, brak możliwości wybrania producenta szyby którą chciałbym mieć....zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  2Przydatność opinii
 • E.mr.

  , w dniu 26.02.2018Ocena:
  ERGO HESTIA najgorszy ubezpieczyciel. Mają umowy...

  ...ze sprzedawcami w sklepach RTV-AGD żeby ci naciągali klienta na korzystne ubezpieczenia sprzętu od wszelakich szkód.A jak zgłasza się ze uszkodzonym sprzętem to dowiadujemy się że ta szkoda nie obejmuje ubezpieczenia. Naciągacze i tyle,a prowizję od zawarcia umowy to mają...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
 • Magdalena

  , w dniu 13.02.2018Ocena:
  tragedia nie polecam okres rozpatrzenia szkody 4...

  ...miesiące!!!!!!!

  Ta opinia jest przydatna
  11Przydatność opinii
 • Paweł

  , w dniu 02.02.2018Ocena:
  Ta firma to jedna wielka tragedia ! Wymusza...

  ...zapłacenie odszkodowania pieniędzy za to że musieli opłacić kogoś z mojego OC! Po to się płaci ubezpieczenie aby szkoda była pokryta. A oni wymuszają zapłacenie za szkodę pomimo że ubezpieczenie OC było aktualne!!! Odradzam tą firmę!!!!

  Ta opinia jest przydatna
  11Przydatność opinii