Ocena instytucji

100%
Skorzystałoby ponownie: 11
0%
Nie skorzystałoby ponownie: 0
Zobacz statystyki
eBanknot

eBanknot

Ocena użytkowników

100%
Skorzystałoby ponownie: 11
0%
Nie skorzystałoby ponownie: 0

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 9
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 2
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
100%
0%
Jak oceniasz pracowników?
100%
0%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
100%
0%

Opinie o eBanknot

Korzystasz z usług eBanknot? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o eBanknot

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o eBanknot

 • natalia

  , w dniu 24.06.2016Ocena:
  dostalam pozyczke wczoraj ,mila obsluga...

  ...byla,dostalam troche nizsza kwote niz ta o ktora wnioskowalam ale i tak jestem zadowolona bo inne chwilowki nie chcialy mi udzielic pozyczki,solidna firma

  Ta opinia jest przydatna
  37Przydatność opinii
 • sylwusd

  , w dniu 06.07.2015Ocena:
  Chwilówki w eBanknot cieszą się od ogromnym...

  ...zainteresowaniem. Krótkoterminowe pożyczki na stosunkowo niewielkie kwoty stanowią dla bardzo wielu osób najlepsze rozwiązanie bieżących kłopotów z domowym budżetem. Są idealną opcją w sytuacji, kiedy nie dysponujemy zapasem gotówki, a pojawia się nagły i konieczny wydatek....zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  67Przydatność opinii
 • Mateo

  , w dniu 01.07.2015Ocena:
  Dostałem pożyczkę w wonga i ebanknot, i...

  ...wszędzie podobnie. Jeśli chodzi o wonge to dadzą max 800zł, a w ebanknot do 1000 no ale która firma da więcej w pierwszej pożyczce. Limit się zwiększa wraz z terminowymi spłatami. W ebanknot dostałem rabat przy terminowej spłacie i chyba tylko tym różni się od innych chwilówek.

  Ta opinia jest przydatna
  56Przydatność opinii
 • erer

  , w dniu 13.03.2015Ocena:
  Brałem przez internet- jesem bardzo zadowolony -...

  ...taka w lepszym wydaniu firma parabankowa - udzielają pożyczki w necie w oddziałach pełna profeska. Oprocentowanie trochę niższe niż u konkurencji - taka lichwa w ekonomicznej cenie. Trochę ciężko się do nich dodzwonić linia ciągle zajęyta. Ocena 4+ polecam

  Ta opinia jest przydatna
  69Przydatność opinii