Ocena instytucji

35%
Skorzystałoby ponownie: 8
65%
Nie skorzystałoby ponownie: 15
Zobacz statystyki
Notus

Notus

Ocena użytkowników

35%
Skorzystałoby ponownie: 8
65%
Nie skorzystałoby ponownie: 15

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 8
  • Głosy negatywne: 15
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
40%
60%
Jak oceniasz pracowników?
31%
69%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
38%
62%

Opinie o Notus

Korzystasz z usług Notus? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Notus

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Notus

 • Rabbit

  , w dniu 13.10.2017Ocena:
  Witam wszystkich to czytających, odpowiedzi na...

  ...swe pytanie szukających, czy warto skorzystać z pomocy Notusa? Za pieniędzmi wszak zawsze stoi pokusa... Ja jednak ich doradcom zaufałem, i do Opolskiego oddziału się udałem, gdzie Pan Mateusz i Pani Ela, potraktowali mnie nie jak klienta, ale jak przyjaciela ;) Szybko i sprawnie...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  8Przydatność opinii
 • Tomasz

  , w dniu 01.10.2017Ocena:
  Odradzam oddział Katowice a szczególnie...

  ...Chruścik Bożena nierzetelna i nie sumienna .

  Ta opinia jest przydatna
  16Przydatność opinii
 • A.

  , w dniu 12.09.2017Ocena:
  Totalna porażka i rozczarowanie. Odział...

  ...wrocławski Notus miał swoje stoisko na targach mieszkaniowych. Skorzystałam z tej okazji i porozmawiałam z doradcą, który okazał się tylko "czarusiem siedzącym 10 lat w branży". Po zrobieniu analizy obiecał, że się ze mną skontaktuje do kilku dni. Ze swojej strony nie wręczył...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  10Przydatność opinii
 • emilcia422

  , w dniu 06.09.2017Ocena:
  Z ogromną przyjemnością mogę polecić doradcę P. Mateusza Topiłko z

  Z ogromną przyjemnością mogę polecić doradcę P. Mateusza Topiłko z Opola. Człowiek z dużym zaangażowaniem, wiedzą i spokojem wewnętrznym. Sumiennie wyjaśnia wszystkie znaki zapytania, jest obecny przy każdym kroku załatwiania formalności . Profesjonalne podejście .

  Ta opinia jest przydatna
  12Przydatność opinii
 • lucek

  , w dniu 01.09.2017Ocena:
  Ta firma to raczej jakiś żałosny twór. Na...

  ...spotkanie przysła osoba zupełnie z przypadku. Równie dobrze mógłbym próbować uzyskać informacje o kredycie w monopolowym pod blokiem. Zupełnie niczego się nie dowiedziałem poza tym, że jest dla mnie jeden jedyny słuszny bank gdzie powinienem złożyć dokumenty. Bez konkretów,...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  23Przydatność opinii
1 2 3 4 5 »