Ocena instytucji

16%
Skorzystałoby ponownie: 6
84%
Nie skorzystałoby ponownie: 31
Zobacz statystyki
Dialog

Dialog

Ocena użytkowników

16%
Skorzystałoby ponownie: 6
84%
Nie skorzystałoby ponownie: 31

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 6
  • Głosy negatywne: 31
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
30%
70%
Jak oceniasz pracowników?
26%
74%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
17%
83%

Opinie o Dialog

Korzystasz z usług Dialog? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Dialog

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Dialog

 • meteor

  , w dniu 14.05.2016Ocena:
  Jak nie chcecie mieć wiecznych problemów z telewizją to w żadnym

  Jak nie chcecie mieć wiecznych problemów z telewizją to w żadnym wypadku nie podpisujcie umowy z DIALOGIEM.Ja niestety umowę podpisałem.Internet w miarę pracuje.Jeśli chodzi o telewizję ciągle blokuje się obraz.Zgłaszałem problem wielokrotnie.Technik,który się pojawiał za każdym...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  39Przydatność opinii
 • wryba

  , w dniu 06.08.2015Ocena:
  Nie polecam tej firmy ze względu na ludzi którzy...

  ...tam pracują! Nigdy nie przyszło mi rozmawiać z tak bezczelnym konsultantem. Teksty "Pani mi nie będzie mówiła kiedy mam dzwonić", "no chyba nie dzwonię po to aby sprzedać Pani truskawki" czy "dlaczego nie zmienią Państwo właściciela telefonu na kogoś bardziej kumatego" itp. są...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  80Przydatność opinii
 • pawlo

  , w dniu 11.05.2015Ocena:
  Typowi naciągacze z daleka od tej firmy

  Ta opinia jest przydatna
  79Przydatność opinii
 • Heniu

  , w dniu 06.03.2015Ocena:
  Firma Dialog naciąga ludzi !! Najgorszemu wrogowi...

  ...nie życzyłbym by zakładał telewizję w firmie Dialog. Bardzo często każdy program nie ma sygnału, router nie działa. Dodatkowo internet miał być 100 mb/s a jest zaledwie 10 mb/s. Podane telefony do firmy niestety nie odpowiadają. Nie radzę nikomu by podpisywał umowę z tą niekompetentną firmą.

  Ta opinia jest przydatna
  62Przydatność opinii
 • ALa

  , w dniu 03.02.2015Ocena:
  Najgorszy operator jaki może być na rynku. PO...

  ...tym jak złożyłam rezygnacje na telefon stacjonarny wyłaczyli mi stacjonarny i komórkowy, tłumacząc się, że próbowali sie skotaktować. Racja PRÓBOWALI raz dzownili i nikt nie odebrał i ktoś samowolnie podjął decyzje, po czym zabrano mi mój numer telefonu.

  Ta opinia jest przydatna
  62Przydatność opinii
« 1 2 3 4 5 »